24 Karty Adwentowe z zadaniami

24 karty adwentowe z zadaniami na każdy dzień grudnia. Karty sprawdzą się dla Malucha i dla Starszaka! Możecie je wykorzystać jako Kalendarz Adwentowy lub jako Wasze karty świąteczne do zdjęć. Poczujcie magię Świąt z MadlenkaCards.

6 Przedmioty

45,00 złNapisy na kartach: Udekoruj świątecznie pokój, Napisz list do Mikołaja, Zrób ozdoby na choinkę, Obejrzyj świąteczną bajkę, Przygotuj ciasteczka i mleczko dla Mikołaja, Oglądamy prezenty, Przeczytaj świąteczną bajkę, Udekoruj świąteczne pierniczki, Zróbcie sobie świąteczne zdjęcie, Narysuj bałwanka, Wybierzcie się na rodzinny spacer, Wytnij płatki śniegu z papieru, Zrób kartki świąteczne, Narysuj obrazek dla Mikołaja, Uśmiechnij się, Zadzwoń do Babci i Dziadka, Nakarm ptaki w parku, Ubierz świąteczny sweterek, Zrób śmieszną minkę, Pokoloruj świąteczną kolorowankę, Ubieramy choinkę, Śpiewajmy kolędy, Szukaj pierwszej gwiazdki, Witamy Nowy Rok!

Pachnące pierniki, kolorowa choinka, prezenty od Mikołaja. Zestaw 16 kart Moje Pierwsze Święta to idealny prezent dla rodziców i maleństwa. Pozwolą one uchwycić i zatrzymać ulotne chwile z pierwszych wspólnych Świąt.
35,00 zł

PolecaneProdukty