METRYCZKA 

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie danych widocznych na wybranej grafice czyli: Imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długłość ciała dziecka itd. Proszę upewnić się, czy pisownia i podane dane są poprawne.

Metryczka to wspaniała pamiątka, jak i element dekoracyjny pokoju dziecięcego. Stanowi piękny prezent na Chrzest Święty, jak i narodziny dziecka. Dużym zainteresowaniem cieszą się również metryczki personalizowane. To prezent, którym rodzice na pewno będą zachwyceni. Pięknie prezentują się metryczki ręcznie robione, oprawione w ramkę. Jeśli właśnie takiej poszukujecie - zapraszamy do sklepu internetowego madlenkacards.pl!

Metryczka dla dziewczynki od Maldenka Cards!

Oferta sklepu internetowego madlenkacards.pl jest stworzona dla rodziców, którzy pragną stworzyć wiele pamiątek dziecku. Jedną z naszych propozycji jest metryczka dla dziewczynki z motywem kwiatów. Wyróżnia się tym, że grafika jest ręcznie wyklejana z zastosowaniem złotej folii. Oprawiona jest w białą ramkę, dzięki czemu prezentuje się subtelnie i wyjątkowo. Grafika drukowana jest na indywidualne zamówienie, na satynowym papierze, którego gramatura wynosi 300 gramów. Metryczka ma format A4. To wspaniały pomysł na pamiątkę dla nowonarodzonej dziewczynki.

Metryczka dla dziewczynki - pamiątka i dekoracja

Metryczka oferowana przez Madlenka Cards to wspaniała pamiątka. Może stanowić dodatkowo dekorację pokoju dziecka, czy salonu. Każde spojrzenie na metrykę będzie rodzicom przypominało wyjątkową chwilę narodzin dziecka. Podczas zamawiania metryczki należy podać następujące informacje: imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długość ciała dziecka. Każdy projekt metryczki tworzony jest u nas indywidualnie. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy projekt, a dopiero po akceptacji rozpoczynamy wykonanie zlecenia.

Każda metryczka jest unikatowa i wyjątkowa. Efekt uzależniony jest od kilku ważnych aspektów. Inaczej będzie prezentować się metryczka w przypadku krótkiego imienia, a całkiem inaczej, gdy metryczkę będą tworzyć dwa imiona. Z tego też powodu przesyłamy swoim klientom projekt, który nieco może się różnić od tego, który jest prezentowany na stronie internetowej. Czas realizacji wynosi 5 dni roboczych od akceptacji projektu. Zapraszamy Cię do nas!

Proszę pamiętać, że każdy egzemplarz jest unikatowy, wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów. W związku z tym, projekt prezentowany w sklepie może się nieco różnić od wyprodukowanego oryginału. Na ostateczny wygląd grafiki będzie też miała wpływ np. długość imienia dziecka. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy projekt do akceptacji.  Będziecie więc Państwo mieli możliwość zaakceptowania Waszego unikatowego, indywidualnego projektu.

Czas realizacji do 5 dni roboczych od daty akceptacji projektu.

UWAGA: profil ramki może się różnić od tego na zdjęciu.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.