METRYCZKA 

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie danych widocznych na wybranej grafice czyli: Imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długłość ciała dziecka itd. Proszę upewnić się, czy pisownia i podane dane są poprawne.

Metryczka stała się w ostatnim czasie bardzo popularnym prezent na baby shower lub jako pamiątka na Chrzest Święty. Stanowi ona spis najważniejszych informacji o nowo narodzonym dziecku. To wyjątkowa pamiątka, jak i dekoracja pokoju dziecięcego. Już dziś wybierzcie metryczkę dla dziewczynki z motywem wianka z kwiatów! Sprawdźcie ofertę sklepu internetowego madlenkacards.pl - czeka na Was wiele propozycji.

Metryczka - wspaniała pamiątka dla Twojego dziecka

Wyjątkowa, piękna i oryginalna - taka właśnie jest metryczka dla dziewczynki wianek kwiatów 2, którą oferujemy w Madlenka Cards. Każda metryczka projektowana jest indywidualnie. Grafika, która znajduje się na metryczce, tworzona jest ręcznie, przy użyciu złotej folii. Odbija ona światło, dając piękny efekt. Jest oprawiona w białą ramkę - prezentuje się dzięki temu wyjątkowo elegancko. Metryczka wykonywana jest na satynowym papierze, który jest bardzo miły w dotyku. To idealna propozycja dla rodziców, którzy oczekują narodzin dziewczynki. Zapraszamy do poznania tej propozycji!

Metryczka dla dziewczynki od Madlenka Cards

Metryczka dla dziewczynki to wspaniała pamiątka, która stanowi również świetną dekorację domu. Można umieścić ją w salonie, sypialni czy w pokoju dziecięcym. Z tego też powodu rodzice chrzestni często decydują się na wybór takiej pamiątki. Jest ona wyjątkowa i niepowtarzalna. Każdy z nas w dorosłym życiu chętnie wraca do pamiątek otrzymanych w dniu narodzin lub Chrztu Świętego. Dawniej były to fotografie, dziś są metryczki. Sprawcie, aby Wasze dziecko również otrzymało tak wspaniałą pamiątkę.

Metryczka dla dziewczynki wianek z kwiatów 2 od Madlenka Cards jest tworzona indywidualnie. Jest personalizowana, a więc podczas składania zamówienia należy podać: imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długość ciała dziecka. Gdy otrzymamy zamówienie, tworzymy projekt, który wysyłamy do akceptacji - to gwarancja tego, że będziecie zadowoleni z wykonanej pracy. Czas realizacji wynosi 5 dni roboczych od akceptacji projektu. Zapraszamy do nas!

Proszę pamiętać, że każdy egzemplarz jest unikatowy, wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów. W związku z tym, projekt prezentowany w sklepie może się nieco różnić od wyprodukowanego oryginału. Na ostateczny wygląd grafiki będzie też miała wpływ np. długość imienia dziecka. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy projekt do akceptacji.  Będziecie więc Państwo mieli możliwość zaakceptowania Waszego unikatowego, indywidualnego projektu.

Czas realizacji do 5 dni roboczych od daty akceptacji projektu.

UWAGA: profil ramki może się różnić od tego na zdjęciu.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.