METRYCZKA 

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie danych widocznych na wybranej grafice czyli: Imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długłość ciała dziecka itd. Proszę upewnić się, czy pisownia i podane dane są poprawne.

Metryczka stała się w ostatnim czasie oryginalnym prezentem z okazji Chrztu Świętego. Na taki upominek decydują się również rodzice, którzy pragną uwiecznić ten wspaniały, wyjątkowy dzień. Jeśli szukacie metryczki dla dziecka, zachęcamy Was do odwiedzenia sklepu internetowego madlenkacards.pl. W ofercie znajdują się unikatowe metryczki dla dziewczynek, jak i chłopców!

Metryczka dla dziewczynki z kwiatami

Metryczka stanowi idealny prezent dla rodziców i dziecka. Wybierając taką formę prezentu w dniu narodzin dziewczynki czy z okazji Chrztu Świętego, wręczacie rodzicom wspaniałą pamiątkę. Uśmiech na ich twarzy na pewno się pojawi, nie ma w tej kwestii żadnych wątpliwości! Madlenkacards.pl to miejsce, w którym przygotowaliśmy dla rodziców i dzieci, wyjątkowe metryczki. Zapoznajcie się z naszymi propozycjami!

Narodziny dziewczynki - polecamy na ten wspaniały dzień metryczkę z kwiatami. Grafika wykonywana jest ręcznie z zastosowaniem złotej, miękkiej folii. Odbija ona światło, dając wspaniały efekt. Każda metryczka tworzona jest na papierze satynowym - jest on miękki i przyjemny w dotyku, o gramaturze 300 g. To gwarantuje, że pamiątka będzie prezentować się pięknie przez wiele lat. Z ogromną radością i przyjemnością będziecie do niej wracać podczas spotkań z rodziną lub przyjaciółmi. Poznajcie naszą propozycję bliżej!

Metryczka - wspaniała pamiątka dla rodziców

Metryczka dla dziewczynki z kwiatami od Madlenka Cards to wspaniały prezent, aby przekazać rodzicom radość i gratulacje w tym najważniejszym dniu w życiu. Każdą metryczkę tworzymy indywidualnie na zamówienie. Podczas składania zamówienia należy podać imię dziecka, datę urodzenia, wagę urodzeniową i długość ciała dziecka. Metryczka jest unikatowa, dlatego przed wykonaniem pracy, przesyłamy projekt. Jesteśmy wówczas pewni, że rodzice otrzymają produkt, który spełni ich oczekiwania. Metryczka oprawiona jest w białą, wyjątkową ramką. Zapraszamy!

Proszę pamiętać, że każdy egzemplarz jest unikatowy, wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów. W związku z tym, projekt prezentowany w sklepie może się nieco różnić od wyprodukowanego oryginału. Na ostateczny wygląd grafiki będzie też miała wpływ np. długość imienia dziecka. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy projekt do akceptacji.  Będziecie więc Państwo mieli możliwość zaakceptowania Waszego unikatowego, indywidualnego projektu.

Czas realizacji do 5 dni roboczych od daty akceptacji projektu.

UWAGA: profil ramki może się różnić od tego na zdjęciu.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.