METRYCZKA 

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie danych widocznych na wybranej grafice czyli: Imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długłość ciała dziecka itd. Proszę upewnić się, czy pisownia i podane dane są poprawne.

Metryczka dla dziewczynki z motylami w tle to jedna z propozycji naszego sklepu internetowego madlenkacards.pl. To wspaniała pamiątka dla rodziców i dziecka. Może ona stanowić prezent w Dniu Chrztu Świętego, jak i w dniu narodzin dziecka. Metryczka cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Zapraszamy Was do poznania naszej propozycji. Jest ona wyjątkowa i unikatowa!

Metryczka dla dziewczynki - wspaniała pamiątka!

Metryczka dla dziewczynki od Madlenka Cards to pamiątka, która wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Do jej wykonania wykorzystano jedynie materiały najwyższej klasy. Jest to papier satynowy, który jest miły w dotyku. Jego gramatura to 300 g. Grafika jest wyklejana ręcznie za pomocą złotej folii, co sprawia, że metryczka prezentuje się oryginalnie i unikatowo. Metryczka ma format A4. Motylki, które znajdują się w tle, są piękne i świetnie wpiszą się w wystrój dziecięcego pokoju. To pamiątka, która przyniesie rodzicom dużo radości za każdym razem, gdy spojrzą w stronę metryczki. Sprawdźcie naszą ofertę!

Narodziny dziewczynki - pomyśl o pamiątkach

Narodziny dziecka to wspaniała chwila, którą rodzice będą pamiętać do końca życia. Warto z tej okazji zamówić piękną, ręcznie wykonaną metryczkę. Oferujemy Wam taką pamiątkę w sklepie internetowym madlenkacards.pl. Jest to metryczka dla dziewczynki z motylami. Oprawiona jest ona w białą ramkę, co dodaje jej lekkości i elegancji. Grafika znajdująca się na metryczce drukowana jest indywidualnie, dlatego niezbędne jest podanie najważniejszych informacji o dziecku - imię, data urodzenia, waga urodzeniowa, długość ciała dziecka. Można podać również godzinę i miejscowość. Po otrzymaniu takich informacji tworzymy projekt, który przesyłamy w celu akceptacji. Czas realizacji zamówienia wynosi 5 dni roboczych od momentu potwierdzenia przez klienta, że metryczka wpisuje się w indywidualne wymagania. Zachęcamy również do wyboru kart do zdjęć na pierwszy rok życia.

Proszę pamiętać, że każdy egzemplarz jest unikatowy, wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów. W związku z tym, projekt prezentowany w sklepie może się nieco różnić od wyprodukowanego oryginału. Na ostateczny wygląd grafiki będzie też miała wpływ np. długość imienia dziecka. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy projekt do akceptacji.  Będziecie więc Państwo mieli możliwość zaakceptowania Waszego unikatowego, indywidualnego projektu.

Czas realizacji do 5 dni roboczych od daty akceptacji projektu.

UWAGA: profil ramki może się różnić od tego na zdjęciu.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.