METRYCZKA 

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie danych widocznych na wybranej grafice czyli: Imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długłość ciała dziecka itd. Proszę upewnić się, czy pisownia i podane dane są poprawne.

Jedną z najbardziej popularnych pamiątek z okazji narodzin dziecka są z pewnością metryczki w ramce. Cieszą się one popularnością nie tylko wśród rodziców, ale również najbliższych. Coraz częściej metryczki stanowią prezent dla dziecka w dniu Chrztu Świętego. Na metryczce widnieją najważniejsze informacje o dziecku - to wspaniała pamiątka dla rodziców i malucha. Jeśli poszukujecie ręcznie wykonanych metryczek oprawionych w ramkę, sprawdźcie ofertę naszego sklepu internetowego madlenkacards.pl.

Metryczka w ramce dla chłopca w stylu boho

Uwielbiacie styl boho? Chcecie stworzyć taki klimat w pokoju chłopca, którego właśnie oczekujecie? Idealną propozycją, która wspaniale będzie prezentować się w takim wnętrzu, jest metryczka boho! Oprawiona jest ona w elegancką, białą ramkę. Każdą metryczkę, którą proponujemy, tworzymy z ogromną pasją i miłością. Sprawdźcie tę propozycję już dziś!

Metryczka dla chłopca w stylu boho to idealna propozycja dla rodziców, którzy cenią wyjątkowe pamiątki. Biała ramka i satynowy papier sprawiają, że prezentuje się ona elegancko i subtelnie. Grafika metryczki jest wyklejana ręcznie z wykorzystaniem złotej folii. Odbija ona światło, dzięki czemu daje niepowtarzalny efekt. Metryczka ma rozmiar A4. Do produkcji wykorzystano satynowy papier, którego gramatura wynosi 300g. To kilka cech, które wyróżniają nasze metryki - odwiedźcie nas, aby poznać nasze produkty bliżej!

Wyjątkowa i unikatowa metryczka dla chłopca

Metryczka dla chłopca boho od Madlenka Cards to wyjątkowa pamiątka, która będzie towarzyszyć rodzicom i dziecku przez całe życie. Pełni ona również elegancką dekorację pokoju dziecięcego. Wybierając tę metryczkę, należy podać informacje o chłopcu. Jest to imię, data urodzenia, waga urodzeniowa i długość ciała dziecka. Ważne jest, aby dokładnie sprawdzić, czy dane są poprawne. W momencie, gdy otrzymujemy zlecenie - wysyłamy do swoich klientów wstępny projekt, który wymaga akceptacji. Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie, tworzymy metryczkę. Czas realizacji wynosi 5 dni roboczych od momentu akceptacji. Zapraszamy Was do nas!

Proszę pamiętać, że każdy egzemplarz jest unikatowy, wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów. W związku z tym, projekt prezentowany w sklepie może się nieco różnić od wyprodukowanego oryginału. Na ostateczny wygląd grafiki będzie też miała wpływ np. długość imienia dziecka. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy projekt do akceptacji.  Będziecie więc Państwo mieli możliwość zaakceptowania Waszego unikatowego, indywidualnego projektu.

Czas realizacji do 5 dni roboczych od daty akceptacji projektu.

UWAGA: profil ramki może się różnić od tego na zdjęciu.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.