METRYCZKA 

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie danych widocznych na wybranej grafice czyli: imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długłość ciała dziecka itd. Proszę upewnić się, czy pisownia i podane dane są poprawne.

Wśród prezentów dla nowo narodzonego dziecka coraz popularniejsze są metryczki dziecięce. To wspaniały prezent, który będzie pamiątką na całe życie. Metryczkę można podarować na Chrzest Święty, jak i na pierwszy roczek. Okazji, aby okazać miłość i radość z pojawienia się maleństwa na świecie, jest wiele. Jeśli wkrótce Wasza rodzina się powiększy, pomyślcie o wyborze metryczki. W ofercie sklepu internetowego madlenkacards.pl oferujemy wyjątkowe, ręcznie wykonywane metryczki dla dziewczynki i chłopca. Ciekawą propozycją są również karty do zdjęć - zachęcamy do poznania tej kategorii.

Metryczka dla chłopca od Madlenka Cards - wyjątkowa pamiątka

Narodziny dziecka to dzień, który należy w szczególności świętować! Idealnym pomysłem na ten dzień będzie właśnie metryczka od Madlenka Cards! Metryczka dla chłopca to ponadczasowy prezent, który zdecydowanie pozostanie z nim na długo.

Metryczka dla chłopca, której tło tworzą zabawki, to wybór, który sprawi ogromną radość rodzicom. Proponowane przez nas metryczki wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Tworzymy je z ogromną pasją i zaangażowaniem. Wykorzystujemy do produkcji satynowy papier o gramaturze 300 g. Metryczka ma format A4 i oprawiona jest w białą ramkę. Rewelacyjnie będzie prezentować się w pokoju dziecięcym jako ozdoba. Grafika drukowana jest na indywidualne zamówienie i wyklejana jest ręcznie. To kolejny atut, który przemawia za tym, aby wybrać prezentowaną metryczkę.

Każda metryczka jest personalizowana, a więc podczas składania zamówienia należy podać informacje o chłopcu. Jest to imię, data urodzenia, waga urodzeniowa i długość ciała dziecka. Czas realizacji wynosi 5 dni roboczych od momentu akceptacji projektu. Już dziś zapoznajcie się z oferowaną metryczką dla chłopca, jak i całym naszym asortymentem.

Proszę pamiętać, że każdy egzemplarz jest unikatowy, wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów. W związku z tym, projekt prezentowany w sklepie może się nieco różnić od wyprodukowanego oryginału. Na ostateczny wygląd grafiki będzie też miała wpływ np. długość imienia dziecka. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy projekt do akceptacji.  Będziecie więc Państwo mieli możliwość zaakceptowania Waszego unikatowego, indywidualnego projektu.

Czas realizacji do 5 dni roboczych od daty akceptacji projektu.

UWAGA: profil ramki może się różnić od tego na zdjęciu.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.