METRYCZKA 

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie danych widocznych na wybranej grafice czyli: Imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długłość ciała dziecka itd. Proszę upewnić się, czy pisownia i podane dane są poprawne.

Zastanawiacie się, co kupić z okazji narodzin dziecka? Warto postawić na spersonalizowany upominek, który będzie pamiątką na całe życie. Świetnym wyborem są metryczki. Prezentują się one elegancko i pozostaną z dzieckiem i rodzicami na całe życie. Oferta sklepu internetowego madlenkacards.pl, podążając za potrzebami rodziców i osób, które chcą sprawić maleństwu prezent, obejmuje metryczki. Jedną z kilku propozycji, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest wyjątkowa metryczka dla dziewczynki z aniołkami. Zapraszamy!

Metryczka dla dziewczynki - skuście się na naszą propozycję!

Poszukując pamiątki dla dziewczynki, która będzie dla niej wspomnieniem, postawcie zdecydowanie na metryczkę. To prezent, który jest ponadczasowy i oryginalny. W madlenkacards.pl znajdziecie metryczki wysokiej jakości. Zapoznajcie się z jedną z naszych propozycji!

Metryczka dla dziewczynki, którą pragniemy Wam zaprezentować, jest wyjątkowa pod każdym względem. Oprawa, jaką tworzy ramka w kolorze białym i tło z aniołkami, sprawia, iż metryczka prezentuje się subtelnie i elegancko. Podczas produkcji wykorzystano papier satynowy o gramaturze wynoszącej 300 g. Jest on bardzo miły w dotyku. Grafika tworząca metryczkę wyklejana jest ręcznie z zastosowaniem złotej folii, która odbija światło, dając tym samym niepowtarzalny efekt. Każda wykonana przez nas metryczka jest unikatowa.

Prezent dla dziewczynki - metryczka to trafiony upominek!

Chcecie maleństwu sprawić wyjątkowy prezent? Bardzo dobrze trafiliście! Madlenka Cards oferuje wysokiej jakości metryczki, które wykonane są w estetyczny i wyjątkowy sposób. Na każdej z nich zamieszczamy najważniejsze informacje o dziecku. Są to: imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długość ciała dziecka. Każda metryczka prezentuje się inaczej. Wszystko uzależnione jest od długości imienia i innych aspektów.

Proszę pamiętać, że każdy egzemplarz jest unikatowy, wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów. W związku z tym, projekt prezentowany w sklepie może się nieco różnić od wyprodukowanego oryginału. Na ostateczny wygląd grafiki będzie też miała wpływ np. długość imienia dziecka. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy projekt do akceptacji.  Będziecie więc Państwo mieli możliwość zaakceptowania Waszego unikatowego, indywidualnego projektu.

Czas realizacji do 5 dni roboczych od daty akceptacji projektu.

UWAGA: profil ramki może się różnić od tego na zdjęciu.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.