METRYCZKA 

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie danych widocznych na wybranej grafice czyli: Imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długłość ciała dziecka itd. Proszę upewnić się, czy pisownia i podane dane są poprawne.

Metryczka to pamiątka o wyjątkowym charakterze? Znajdujące się na niej informacje będą zawsze wspomnieniem dla rodziców o tym wyjątkowym dniu. Metryczkę można ustawić na komodzie, co będzie dodatkową ozdobą pokoju. Piękne i wysokiej jakości metryczki znajdują się w ofercie sklepu internetowego madlenkacards.pl - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bliżej!

Metryczka dla dziewczynki choinka

Wybierając metryczkę dla dziewczynki ze sklepu internetowego madlenkacards.pl, macie pewność, że dokonaliście odpowiedniego wyboru. Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Do produkcji wykorzystujemy satynowy papier o gramaturze 300 g. Grafika wyklejana jest ręcznie z wykorzystaniem złotej, miękkiej folii. Odbija ona światło, tworząc wyjątkowy efekt. Wysokiej jakości papier połączony z pozostałymi elementami sprawia, że metryczka jest oryginalna i wyjątkowa. Dodatkowym atutem jest to, że stosujemy oprawę w postaci białej ramki. To sprawia, że metryczka prezentuje się elegancko. Przekonajcie się o tym - poświęćcie chwilę na zapoznanie się z naszą ofertą!

Metryczka dla dziewczynki - doskonała pamiątka!

Jeśli poszukujecie pamiątki dla dziewczynki, wybierzcie metryczkę dostępną w naszym sklepie. Proponujemy na przykład wyjątkową i oryginalną metryczkę z choinkami, która jest doskonałą propozycją dla dziewczynki, która przyszła na świat w okresie świąt Bożego Narodzenia. Na każdej metryczce znajdują się podstawowe informacje o dziecku, a więc należy je podać podczas składania zamówienia. Jest to imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa i długość ciała dziecka.

Czas realizacji uzależniony jest od tego, kiedy otrzymamy od Was akceptację projektu. Od zatwierdzenia zlecenia w ciągu 5 dni roboczych metryczka będzie u Ciebie! Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem. Ciekawą propozycją są również karty do zdjęć. W przypadku pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami.

Proszę pamiętać, że każdy egzemplarz jest unikatowy, wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów. W związku z tym, projekt prezentowany w sklepie może się nieco różnić od wyprodukowanego oryginału. Na ostateczny wygląd grafiki będzie też miała wpływ np. długość imienia dziecka. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy projekt do akceptacji.  Będziecie więc Państwo mieli możliwość zaakceptowania Waszego unikatowego, indywidualnego projektu.

Czas realizacji do 5 dni roboczych od daty akceptacji projektu.

UWAGA: profil ramki może się różnić od tego na zdjęciu.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.