METRYCZKA 

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie danych widocznych na wybranej grafice czyli: Imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długłość ciała dziecka itd. Proszę upewnić się, czy pisownia i podane dane są poprawne.

Dzień narodzin dziecka zawsze pozostanie w pamięci mamy i taty. To oni są przy nim od pierwszych chwil życia, ciesząc się jego przyjściem na świat. Dzień, godzina, waga, długość ciała - to podstawowe dane, które są wpisywane w kartę. Informacje te można umieścić także na wyjątkowej metryczce, którą można ustawić na komodzie w sypialni lub pokoju dziecięcym. Jako młodzi rodzice już dziś pomyślcie o takiej pamiątce. Zapraszamy Was do sprawdzenia oferty w naszym sklepie madlenkacards.pl!

Metryczka dla dziewczynki w stylu boho

Sklep internetowy madlenkacards.pl to miejsce dla rodziców, którzy pragną stworzyć dziecku wyjątkowe i niezapomniane pamiątki. Nasz asortyment obejmuje metryczki i karty do zdjęć na specjalne okazje. Pierwszą naszą propozycją jest metryczka dla dziewczynki w stylu boho. Jest ona wyjątkowa i niepowtarzalna! Jednak nie tylko to ją wyróżnia. Przyjrzyjcie się jej bliżej!

Metryczka dla dziewczynki boho, którą polecamy, wykonywana jest ręcznie pod konkretne zamówienie. Grafika wyklejana jest z zastosowaniem złotej folii. Jest ona miękka, a dodatkowo odbija światło, dając wspaniały efekt. Metryczka oprawiona jest w białą ramkę, która dodaje jej uroku. Biel zawsze kojarzy się z subtelnością oraz wspaniałymi wydarzeniami. Narodziny dziecka to wspaniała chwila, którą warto uwiecznić. To czas radości, miłości i wyjątkowych chwil.

Co wyróżnia metryczkę dla dziewczynki Madlenka Cards?

Metryczka w stylu boho dla dziewczynki od Madlenka Cards to połączenie wysokiej jakości wykonania i estetyki. Podczas produkcji wykorzystano satynowy papier, którego gramatura wynosi 300 g. To sprawia, że metryczka prezentuje się wyjątkowo i oryginalnie. Zamawiając u nas metryczkę, należy podać: imię dziecka, datę urodzenia, wagę urodzeniową oraz długość ciała dziecka. Każde zamówienie jest tworzone pod indywidualne wymagania klienta, dlatego przed ostatecznym wykonaniem zlecenia wysyłamy projekt do akceptacji. Odwiedźcie nas zatem już dziś, aby stworzyć dziewczynce pierwszą pamiątkę!

Proszę pamiętać, że każdy egzemplarz jest unikatowy, wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów. W związku z tym, projekt prezentowany w sklepie może się nieco różnić od wyprodukowanego oryginału. Na ostateczny wygląd grafiki będzie też miała wpływ np. długość imienia dziecka. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy projekt do akceptacji.  Będziecie więc Państwo mieli możliwość zaakceptowania Waszego unikatowego, indywidualnego projektu.

Czas realizacji do 5 dni roboczych od daty akceptacji projektu.

UWAGA: profil ramki może się różnić od tego na zdjęciu.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.