METRYCZKA 

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie danych widocznych na wybranej grafice czyli: Imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długłość ciała dziecka itd. Proszę upewnić się, czy pisownia i podane dane są poprawne.

Metryczka dla dziecka to wyjątkowa pamiątka. Jest to również rewelacyjny pomysł na prezent z okazji Chrztu Świętego. Taki prezent będzie miał bardzo dużą wartość sentymentalną, kiedy dziecko dorośnie. Jeśli poszukujecie wyjątkowej pamiątki, postawcie na metryczkę oferowaną w Madlenka Cards. Zapraszamy!

Metryczka dla dziecka jako wyjątkowy prezent!

Przyjście na świat synka już coraz bliżej? Chcecie sprawić mu wyjątkową i oryginalną pamiątkę? Idealnym pomysłem będzie metryczka! To plakat, który będzie dodatkowo ozdobą pokoju.

Jedną z wielu naszych propozycji jest metryczka dla chłopca łapacz snów. To propozycja, która charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Do produkcji wykorzystano piękny, satynowy papier o gramaturze 300 g. Prezentuje się on elegancko, a ponadto jest miły w dotyku. Atutem naszych metryczek jest to, że znajdują się w białej ramce. To sprawia, że są bardzo eleganckie. Grafika wyklejana jest ręcznie, co podnosi trwałość produktu. Miękka, złota folia, którą stosuje się do tworzenia grafiki, odbija światło, dając niepowtarzalny efekt. Metryczka ma format A4 - idealnie będzie się prezentować na komodzie obok łóżeczka.

Jakie informacje znajdują się na metryczce?

Metryczka dla chłopca oferowana przez Madlenka Cards jest pełna elegancji i piękna. Grafika pod postacią łapacz snów dodaje metryczce uroku. Zastanawiasz się, jakie informacje można umieścić? Odpowiadamy! Jest to imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa oraz długość ciała dziecka. Każdą metryczkę tworzymy indywidualnie, co sprawia, że jest ona unikatowa i wyjątkowa. Czas realizacji wynosi 5 dni roboczych od momentu akceptacji projektu, który zostaje przez nas wysłany do klienta. Poświęćcie chwilę na wizytę w madlenkacards.pl - poznaj tę propozycję i całą naszą ofertę. Jesteśmy pewni, że wybierzecie produkty, które spełnią Wasze oczekiwania!

Proszę pamiętać, że każdy egzemplarz jest unikatowy, wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów. W związku z tym, projekt prezentowany w sklepie może się nieco różnić od wyprodukowanego oryginału. Na ostateczny wygląd grafiki będzie też miała wpływ np. długość imienia dziecka. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy projekt do akceptacji.  Będziecie więc Państwo mieli możliwość zaakceptowania Waszego unikatowego, indywidualnego projektu.

Czas realizacji do 5 dni roboczych od daty akceptacji projektu.

UWAGA: profil ramki może się różnić od tego na zdjęciu.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.