METRYCZKA 

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie danych widocznych na wybranej grafice czyli: Imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długłość ciała dziecka itd. Proszę upewnić się, czy pisownia i podane dane są poprawne.

Narodziny dziecka dla rodziców to wyjątkowy czas! Każdy dzień jest wspaniałą przygodą, w której można obserwować, jak maleństwo się rozwija. Z tego też powodu, warto pomyśleć nie tylko o zabawkach, ale również pamiątkach, które będą dla dziecka wspomnieniem na całe życie. Rewelacyjnym pomysłem są karty do zdjęć na pierwszy roczek, jak i metryczki. Zarówno jedna, jak i druga propozycja dostępna jest w sklepie internetowym madlenkacards.pl. Są to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są unikatowe. Przyjrzyjcie się im dziś!

Metryczka dla chłopca - idealna propozycja na pierwszy prezent!

Pierwszy prezent dla chłopca od rodziców? Doskonałą propozycją jest metryczka. Dostępność różnych projektów sprawia, że bez problemu znajdziecie tą, która spełni Wasze oczekiwania. Nie macie czasu, aby szukać metryczki w sklepach stacjonarnych? Proponujemy zakupy w naszym sklepie internetowym madlenkacards.pl. Znajdziecie tu piękne i wyjątkowe metryczki dla chłopców z motywem zabawek.

Prezentowana metryczka dla chłopca zabawki wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Każdy, nawet najmniejszy szczegół wykonany jest z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Metryczki wykonywane są ręcznie. Grafika wyklejana jest z zastosowaniem złotej, miękkiej folii. Jej zaletą jest to, że odbija światło, dając wyjątkowy efekt. Papier, który tworzy metryczkę, jest satynowy - prezentuje się estetycznie i jest miły w dotyku. Gramatura wynosi 300 g, a format to A4. Co więcej, metryczki oprawione są w białą ramkę. Wspaniale będzie się prezentować ustawiona na komodzie w pokoju dziecięcym.

Podczas składania zamówienia należy podać podstawowe informacje o dziecku - jest to imię, data urodzenia, waga urodzeniowa i długość ciała dziecka. Można również podać miejscowość. Tylko od rodziców zależy, co znajdzie się w metryczce. Czas oczekiwania na realizację to 5 dni roboczych od momentu akceptacji przez klienta projektu. Serdecznie zapraszamy!

Proszę pamiętać, że każdy egzemplarz jest unikatowy, wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów. W związku z tym, projekt prezentowany w sklepie może się nieco różnić od wyprodukowanego oryginału. Na ostateczny wygląd grafiki będzie też miała wpływ np. długość imienia dziecka. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy projekt do akceptacji.  Będziecie więc Państwo mieli możliwość zaakceptowania Waszego unikatowego, indywidualnego projektu.

Czas realizacji do 5 dni roboczych od daty akceptacji projektu.

UWAGA: profil ramki może się różnić od tego na zdjęciu.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.