METRYCZKA 

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie danych widocznych na wybranej grafice czyli: Imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długłość ciała dziecka itd. Proszę upewnić się, czy pisownia i podane dane są poprawne.

Metryczka jest niczym innym jak wyjątkową i niepowtarzalną pamiątką. Ukazuje ona wszystkie informacje dotyczące narodzin dziecka. Pokazuje nie tylko imię i datę urodzenia, ale również miejscowość, czy wagę urodzeniową. Nie jest to jednak jedyny wariant do wyboru - ta kwestia to wyłącznie wybór rodziców lub bliskich, którzy chcą sprawić dziecku pamiątkę. Jeśli myślicie o zamówieniu metryczki - skorzystajcie z oferty naszego sklepu internetowego madlenkacards.pl. Zapoznajcie się z pełną ofertą!

Jaką metryczkę dla chłopca wybrać?

Metryczki wręczane są maleństwu w dniu narodzin, jak i z okazji Chrztu Świętego, czy ukończenia pierwszego roczku. Okazji jest wiele - tylko od najbliższych zależy, kiedy chcą ją przekazać. To pamiątka, która ma niezwykłą wartość dla rodziców. Poszukując takich prezentów - znajdźcie chwilę na wizytę w madlenkacards.pl. Pragniemy przedstawić kilka propozycji - jesteśmy pewni, że znajdziecie tą, która spełni Wasze wymagania!

Wybierając metryczkę dla chłopca, zwróćcie uwagę na metryczkę w gwiazdki. My dużą wagę przykładamy do jakości, dlatego każdą metryczkę tworzymy ręcznie. To sprawia, że prezentują się one estetycznie i oryginalnie. Czy to wszystko, czym się wyróżniają nasze propozycje? Oczywiście, że nie! Sprawdźcie ich pełną charakterystykę.

Metryczka dla chłopca od Madlenka Cards

Jedną z wielu naszych propozycji dla chłopca jest metryczka wykonana z wysokiej jakości papieru satynowego. Na tle znajdują się gwiazdki, dzięki którym prezentuje się ona wesoło i wyjątkowo. Gramatura papieru wynosi 300g, a format to A4. Jest oprawiona w białą ramkę. Dzięki niej metryczka przez lata będzie prezentować się estetycznie. Na każdej metryczce znajdują się informacje o dziecku. W większości zamówień jest to imię dziecka, data urodzenia, waga urodzenia i długość ciała dziecka. Grafika jest drukowana indywidualnie na zamówienie, a następnie wyklejana ręcznie. Przed wykonaniem metryczki przesyłamy do klienta projekt w celu akceptacji. Zapraszamy do nas!

Proszę pamiętać, że każdy egzemplarz jest unikatowy, wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów. W związku z tym, projekt prezentowany w sklepie może się nieco różnić od wyprodukowanego oryginału. Na ostateczny wygląd grafiki będzie też miała wpływ np. długość imienia dziecka. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy projekt do akceptacji.  Będziecie więc Państwo mieli możliwość zaakceptowania Waszego unikatowego, indywidualnego projektu.

Czas realizacji do 5 dni roboczych od daty akceptacji projektu.

UWAGA: profil ramki może się różnić od tego na zdjęciu.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.