METRYCZKA 

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie danych widocznych na wybranej grafice czyli: Imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długłość ciała dziecka itd. Proszę upewnić się, czy pisownia i podane dane są poprawne.

Narodziny dziecka to dla rodziców, jak i najbliższych bardzo ważne wydarzenie, w którym nie brakuje emocji. Można tę chwilę uwiecznić na wiele sposobów. Fotografie to podstawa. Czy tylko to może być pamiątką? Otóż nie! Rewelacyjną opcją są również metryczki. Stanowią one pamiątkę na całe życie. W naszej ofercie znajdziecie metryczki wysokiej jakości. Jesteśmy pewni, że znajdziecie tutaj idealny produkt!

Czym jest metryczka dla dziecka?

Metryczka dziecka to spersonalizowany plakat, na którym znajdują się najważniejsze informacje. Taka metryczka prezentuje się doskonale w ramce. Dzięki niej przez wiele lat pozostanie w idealnym stanie. Metryczka to wspaniała pamiątka dla nowonarodzonego dziecka i dla rodziców. My o tym doskonale wiemy, dlatego w ofercie sklepu internetowego madlenkacards.pl oferujemy takie pamiątki. Poznajcie naszą ofertę bliżej!

Metryczka dla chłopca od Madlenka Cards

Oferowana w Madlenka Cards metryczka dla chłopca z motywem bombek to świetny wybór, zwłaszcza dla dziecka urodzonego w okresie świąt Bożego Narodzenia. Dzięki niej stworzysz wyjątkową pamiątkę dla dziecka. Nie bez powodu coraz więcej rodziców decyduje się na zakup metryczki. Prezentowana metryczka dla chłopca wykonywana jest ze starannością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. To sprawia, że prezentuje się ona doskonale. Papier satynowy o gramaturze 300 g i ręcznie wyklejana grafika sprawia, że metryczka jest elegancka i wyjątkowa. Czy tylko to wyróżnia nasze pamiątki? Oczywiście, że nie! Sprawdźcie, czym jeszcze charakteryzują się nasze produkty!

Metryczka Madlenka Cards dla chłopca - co ją wyróżnia?

Prezentowana w naszej ofercie metryczka dla chłopca poza wysoką jakością wykonania, wyróżnia się estetyką i elegancją. Papier satynowy, który został wykorzystany podczas produkcji, to gwarancja tego, że metryczka będzie prezentować się doskonale przez wiele lat. Podczas składania zamówienia należy podać najważniejsze informacje o chłopcu. Są to:

  • imię dziecka
  • data urodzenia
  • waga urodzeniowa
  • długość ciała dziecka

Każdy projekt wcześniej przesyłamy do klienta, w celu akceptacji. Po zaakceptowaniu rozpoczynamy realizację zlecenia. Sprawdźcie naszą ofertę już dziś!

Proszę pamiętać, że każdy egzemplarz jest unikatowy, wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów. W związku z tym, projekt prezentowany w sklepie może się nieco różnić od wyprodukowanego oryginału. Na ostateczny wygląd grafiki będzie też miała wpływ np. długość imienia dziecka. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy projekt do akceptacji.  Będziecie więc Państwo mieli możliwość zaakceptowania Waszego unikatowego, indywidualnego projektu.

Czas realizacji do 5 dni roboczych od daty akceptacji projektu.

UWAGA: profil ramki może się różnić od tego na zdjęciu.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.