METRYCZKA 

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie danych widocznych na wybranej grafice czyli: Imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długłość ciała dziecka itd. Proszę upewnić się, czy pisownia i podane dane są poprawne.

Chcecie podarować najbliższym podarunek z okazji narodzin chłopca? Idealną propozycją na prezent jest metryczka. To pamiątka, która sprawi rodzicom wielką radość. W asortymencie naszego sklepu internetowego madlenkacards.pl proponujemy metryczki dla chłopców i dziewczynek. Każda z nich jest unikatowa. Zapoznajcie się z naszą ofertą już teraz!

Metryczka dla chłopca - postaw na piękno i estetykę!

Oferta sklepu internetowego madlenkacards.pl jest bardzo bogata i urozmaicona. Znajdują się tutaj wyjątkowe karty do zdjęć na wiele ważnych okazji dla dziecka, jak i rodziców. W asortymencie nie mogło również zabraknąć metryczek. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem. Każda metryczka wykonywana jest ręcznie, z ogromną starannością o każdy detal.

Jedną z pozycji jest metryczka dla chłopca z pociągiem w tle, co sprawia, że prezentuje się oryginalnie. Grafika wyklejana jest ręcznie, co dodaje całości uroku. Do produkcji wykorzystano złotą folię, która wspaniale odbija światło, dając niepowtarzalne efekty. Satynowy papier, który wykorzystano do stworzenia metryczki, jest dodatkowym atutem. Jest miły w dotyku, a ponadto prezentuje się elegancko. Gramatura papieru to 300 g. Metryczka ma format A4. Już dziś przyjrzyjcie się tej propozycji - jesteśmy pewni, że wpadnie Wam w oko!

Metryczka dla chłopca od Madlenka Cards

Metryczka dla chłopca, którą proponujemy rodzicom w sklepie internetowym madlenkacards.pl, wyróżnia się pięknym wykonaniem oraz zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Ponadto, metryczka jest oprawiona w białą ramkę. Takie połączenie sprawia, że prezentuje się ona unikatowo.

Podczas składania zamówienia należy podać informacje, które mają znaleźć się na papierze. W większości zleceń jest to imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa i długość ciała dziecka. Przed stworzeniem metryczki wysyłamy do klientów projekt metryczki. Dopiero po akceptacji realizujemy zlecenie. Dlatego też czas wykonania metryczki wynosi 5 dni roboczych od zatwierdzenia projektu przez klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Proszę pamiętać, że każdy egzemplarz jest unikatowy, wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów. W związku z tym, projekt prezentowany w sklepie może się nieco różnić od wyprodukowanego oryginału. Na ostateczny wygląd grafiki będzie też miała wpływ np. długość imienia dziecka. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy projekt do akceptacji.  Będziecie więc Państwo mieli możliwość zaakceptowania Waszego unikatowego, indywidualnego projektu.

Czas realizacji do 5 dni roboczych od daty akceptacji projektu.

UWAGA: profil ramki może się różnić od tego na zdjęciu.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.