W Madlenka Cards dajemy możliwość, aby Wasza sesja fotograficzna z wykorzystaniem kart do zdjęć była wyjątkowa. Podobają się Wam nasze produkty, ale macie ochotę dodać do nich coś osobistego? Napiszcie swój własny tekst, a my umieścimy go na kartach. Wystarczy, że zaznaczycie przy składaniu zamówienia opcję personalizacji, a my, tworząc Wasz zestaw, zrobimy modyfikacje według przekazanych przez Was sugestii. 

Bądźcie kreatywni – Wasze własne karty do zdjęć

Karty do zdjęć to wyjątkowy produkt, który wzbogaci Wasz album zdjęciowy. Dzięki nim zyskasz inspirację do tworzenia wielu oryginalnych fotografii. Znajdujące się na nich teksty, to gotowy pomysł na sytuacje, które można uwiecznić. Oferowane przez nas zestawy mogą być wykorzystane na różnych etapach życia dziecka. W ofercie posiadamy karty do zdjęć w ciąży, które pozwalają upamiętnić czas oczekiwania na narodziny synka lub córeczki. To okazja, aby uwiecznić rosnący brzuch, pierwsze ruchy bobasa czy moment, gdy dowiedzieliście się o płci dziecka. Gdy maluch jest już Wami, z pewnością będziecie chcieli uchwycić to, jak szybko się zmienia, dorasta i zyskuje nowe umiejętności. Wtedy karty do zdjęć Pierwszy Rok Życia pozwolą stworzyć piękne, spójne fotografie do rodzinnego albumu.

Mimo że każdy komplet dostępny w Madlenka Cards ma napisy w postaci ciekawych, kreatywnych haseł, zawsze istnieje możliwość, aby dodać na nich coś od siebie. Jeśli nasze propozycje to dla Was za mało, możecie dodać na nich w opcji personalizacji imię swojego dziecka, rodzinne powiedzonko lub wszystko to, co sprawi, że Wasza talia stanie się jedyna w swoim rodzaju.

Personalizowane karty do zdjęć – świetny pomysł na prezent

Karty do zdjęć to idealny pomysł na prezent. Można podarować je przyszłej mamie podczas Baby Shower, z okazji urodzenia dziecka czy też rozmaitych okazji, w których spotykamy się z rodzicami małych dzieci. Karty do zdjęć pierwszy rok życia oraz karty dla malucha w wieku od 2 do 5 lat ucieszą też dzieci, które będą uczestniczyć w pamiątkowej sesji. Zestaw Madlenka Cards to alternatywa dla profesjonalnej sesji u fotografa. Wykonane z nimi zdjęcia, które są pięknie zaaranżowane, będą stanowiły pamiątkę, która ucieszy zarówno rodziców, jak i dziecko. 

Jeśli skorzystacie z opcji personalizacji przy składaniu zamówienia, karty zyskają indywidualny charakter i będą niepowtarzalnym zestawem, którego nie będzie miał nikt inny. Wybierzcie interesujący Was zestaw w najbardziej pasującym do Was stylu, zaznaczcie opcję personalizacji, a tekst, który chcecie dodać, prześlijcie do nas mailem. My dopasujemy go do całości. 

Pomyśl o tym, jaką radość sprawisz młodym rodzicom, gdy zamówisz karty do zdjęć dla malucha z wydrukowanym imieniem ich synka lub córeczki. W Madlenka Cards masz taką możliwość. Każda zamówiona talia jest pakowana w ekologiczny woreczek i kartonik przewiązany banderolką. Dzięki temu stanowi elegancką prezentową propozycję, która z pewnością będzie miłym podarunkiem.

W naszej ofercie znajdują się m.in. karty do zdjęć: karty do zdjęć dla kobiet w ciąży, karty do zdjęć pierwszy rok, karty do zdjęć dla maluchów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych metryczek: metryczka dla dziewczynki, metryczka dla chłopca.

Produkt dodany do porównania.