Aktywne filtry

MÓJ PIERWSZY ROK ŻYCIA PTAKI BLIŹNIAKI

Cena 60,00 zł
Availability: Out of stock

Bliźniaki to podwójne szczęście. Pierwszy rok życia z dwójką dzieci obfituje w liczne wydarzenia, które chce się uwiecznić na pamiątkowych zdjęciach. Pierwszy ząbek, uśmiech czy pierwsze stawiane kroki to wydarzenia, o których długo się pamięta. Z kartami do zdjęć Nasz Pierwszy Rok Życia Bliźniaki stworzysz unikalną sesję zdjęciową swoich dzieci.

Zestawy można spersonalizować poprzez dodanie własnych tekstów. Cena 20 zł zawiera zmianę tekstów na maksymalnie czterech kartach. powyżej czterech kart prosimy o kontakt na kontakt@madlenkacards.pl indywidualnie wycenimy usługę.

 

MÓJ PIERWSZY ROK ŻYCIA BLIŹNIAKI KOLOROWE...

Cena 60,00 zł
Availability: Out of stock

Bliźniaki to podwójne szczęście. Pierwszy rok życia z dwójką dzieci obfituje w liczne wydarzenia, które chce się uwiecznić na pamiątkowych zdjęciach. Pierwszy ząbek, uśmiech czy pierwsze stawiane kroki to wydarzenia, o których długo się pamięta. Z kartami do zdjęć Nasz Pierwszy Rok Życia Bliźniaki stworzysz unikalną sesję zdjęciową swoich dzieci.

Zestawy można spersonalizować poprzez dodanie własnych tekstów. Cena 20 zł zawiera zmianę tekstów na maksymalnie czterech kartach. Powyżej czterech kart prosimy o kontakt na kontakt@madlenkacards.pl indywidualnie wycenimy usługę.

Karty do zdjęć z okazji narodzin bliźniaków

Narodziny bliźniaków to wielkie wydarzenie w rodzinie! Zupełnie nowe wyzwania, odpowiedzialność, a przede wszystkim radość. Pojawienie się dzieci to przecież wielkie szczęście, którego wręcz nie da się opisać. To, jak dziecko stawia pierwsze kroki, czy mówi mama lub tata - jest dla rodziców wyjątkową chwilą. Warto sprawić maluchom upominek, który będzie pamiątką.

Jeśli zastanawiacie się, co kupić na narodziny dziecka, sprawdźcie naszą ofertę. Jedną z wielu naszych propozycji są karty do zdjęć dla bliźniaków. Dzięki nim uwiecznicie wszystkie wyjątkowe chwile na zdjęciach. To jest wspaniała pamiątka nie tylko dla dzieci, ale i rodziców. Karty do zdjęć, które Wam proponujemy, wykonane są z najwyższej jakości papieru. Jest on przyjemny w dotyku i bezpieczny dla dzieci. Karty mają zaokrąglone narożniki. Każda z nich ma inny napis!

Karty do zdjęć dla bliźniaków Madlenka Cards!

Karty do zdjęć dla bliźniaków to wspaniała pamiątka, do której będą wracać zarówno dzieci, jak i rodzice. Każda z nich jest wyjątkowa, gdyż różni się tekstem i kolorem. Zestaw obejmuje 32 karty - to wystarczy, aby uwiecznić najważniejsze chwile.

Na kartach znajdują się następujące napisy: Witajcie na świecie, Wychodzimy ze szpitala, Pierwsza kąpiel, Pierwszy spacer, Mamy tydzień, Mamy dwa tygodnie, Mamy cztery tygodnie, Mamy sześć tygodni, Mamy osiem tygodni, Mamy dziesięć tygodni, Mamy dwanaście tygodni, Mamy 4 miesiące, Mamy 6 miesiąc, Mamy 8 miesięcy, Mamy 10 miesięcy, Mamy Roczek, Mój pierwszy uśmiech, Moja pierwsza marchewka, Już podnoszę głowę, Mam pierwszy ząbek, Już umiem obracać się na brzuszek, Moje pierwsza przespana noc, Już raczkuję, Mój Tata jest Superbohaterem, Mówię Tata, Mówię Mama, Kocham Mamusię, Dzień szczepienia, Kwiatek dla Babci, Kocham Dziadka, Jedziemy na wakacje, Ulubione zabawy.

Personalizacja kart do zdjęć - wybierzcie tę opcję!

Karty do zdjęć dla bliźniaków Madlenka Cards mają wymiary 10x15 centymetrów. Zapakowane są w elegancki, ekologiczny woreczek schowany do pudełeczka. Prezentują się tym samym bardzo subtelnie. Dodatkowo karty można personalizować - należy zaznaczyć tę opcję podczas składania zamówienia. Dodatkowo należy mailowo poinformować, jaka treść ma znaleźć się na kartach. Czas oczekiwania na karty wynosi 4 dni robocze. Zapraszamy do poznania tej propozycji!

Fotografie z kartami do zdjęć

Są wydarzenia w życiu, które ceni się najbardziej. Jednym z nich są narodziny dzieci. Jeśli w rodzinie pojawiają się bliźniaki, radość jest podwójna. Warto piękne chwile uwieczniać na fotografiach. Rewelacyjnym dodatkiem do zdjęć są kolorowe karty z napisami! Sprawiają, że fotografia prezentuje się wyjątkowo. Takie karty dostępne są w ofercie sklepu internetowego madlenkacards.pl. Nasz asortyment obejmuje również metryczki i wiele innych produktów.

Karty do zdjęć dla bliźniaków, które Wam proponujemy, wyróżniają się estetycznym wykonaniem. Tworzone są z ogromną starannością i zaangażowaniem o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Sprawdźcie je już dziś - jesteśmy pewni, że przypadną Wam do gustu!

Pamiątki dla Was z okazji narodzin bliźniaków!

Pierwszy rok życia dzieci jest bardzo ważny dla rodziców. To momenty, które warto zatrzymać na dłuższy czas dzięki fotografiom. Jeśli zależy Wam na tym, aby były one wyjątkowe i niepowtarzalne, zamówcie się na specjalne karty! Na zdjęciach prezentują się one doskonale. My o tym doskonale wiemy, dlatego wzbogaciliśmy ofertę naszego sklepu madlenkacards.pl o takie prezenty. Cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród rodziców i bliskich, którzy chcą sprawić dzieciom pamiątkę. Jeśli jeszcze nie zdążyliście kupić takich kart, koniecznie zróbcie to dziś!

Wspomnienia na całe życie!

Narodziny dzieci, a może dzień babci i dziadka? To jedne z takich chwil, które warto uwiecznić na zdjęciach. Taka forma jest świetną pamiątką - w każdej chwili macie możliwość powrócić do tego dnia, oglądając album. Jeśli poszukujecie kart do zdjęć lub metryczek - jesteście w odpowiednim miejscu. Dzięki oferowanym produktom zatrzymacie wspomnienia na całe życie. Już dziś poznajcie nas bliżej - czekamy na Was!

Produkt dodany do porównania.