Aktywne filtry

ZESTAW DLA MALUCHA 2-5 LAT OCEAN

Cena 60,00 zł
Availability: Out of stock

Twoje Maleństwo dorasta. Z niemowlaka staje się ciekawym świata Maluchem. Pierwsze zdania, ulubione zabawy, pierwszy dzień w żłobku, w przedszkolu. Zatrzymaj te chwile! Wzrok przyciąga piękna, kolorowa grafika. Każda karta to odrębna historyjka ilustrująca wybrane wydarzenie z życia Malucha. To idealny prezent dla dziecka i rodziców.

 

 

ZESTAW DLA MALUCHA 2-5 LAT KWIATY

Cena 60,00 zł
Availability: Out of stock

Twoje Maleństwo dorasta. Z niemowlaka staje się ciekawym świata Maluchem. Pierwsze zdania, ulubione zabawy, pierwszy dzień w żłobku, w przedszkolu. Zatrzymaj te chwile! Wzrok przyciąga przepiękna kwiatowa grafika. Każda karta to odrębna historyjka ilustrująca wybrane wydarzenie z życia Malucha. To idealny prezent dla dziecka i rodziców.

 

 

ZESTAW DLA MALUCHA 2-5 LAT ZWIERZĘTA

Cena 45,00 zł
Availability: Out of stock

Twoje Maleństwo dorasta. Z niemowlaka staje się ciekawym świata Maluchem. Pierwsze zdania, ulubione zabawy, pierwszy dzień w żłobku, w przedszkolu. Zatrzymaj te chwile! Zestaw 24 kart pomoże tobie w tym. Wzrok przyciąga piękna grafika utrzymana w limonkowo-cytrynowej kolorystyce z przyjaznymi wizerunkami domowych zwierząt. Każda karta to odrębna historyjka ilustrująca wybrane wydarzenie z życia Malucha. To idealny prezent dla dziecka i rodziców.

 

 

KARTY ADWENTOWE Z ZADANIAMI

Cena 45,00 zł
Availability: Out of stock

24 karty adwentowe z zadaniami na każdy dzień grudnia umilą czas oczekiwania na Święta. Sprawdzą się dla malucha i starszaka! Można je wykorzystać jako Kalendarz Adwentowy jak i karty świąteczne do zdjęć. To idealny prezent dla dziecka i rodziców. Poczujcie magię Świąt z MadlenkaCards.

 

 

Foto karty dla dzieci – uwiecznijcie najważniejsze chwile z życia malucha

Zestaw dla malucha to karty przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 5 lat. W pakiecie znajdują się 32 karty pozwalające na uwiecznienie najważniejszych wydarzeń z życia dziecka w tym okresie. Karty do zdjęć dla dzieci mają wymiar 10x15 cm. Każda z kart ma zaokrąglone rogi, dzięki czemu korzystanie z niej jest bezpieczne dla dorosłych i dzieci. Znajdujące się na zestawach grafiki mają żywe barwy i zabawne motywy, które idealnie komponują się z czasem, gdy dziecko dorasta.

Pod każdym tekstem znajdującym się na karcie umieszczono miejsce na wpisanie daty wydarzenia. Dzięki temu rodzic tworzy indywidualne kalendarium wspomnień złożone z najważniejszych momentów pierwszych lat życia swojego syna lub córki. Na odwrocie każdej karty można zanotować warte zapamiętania spostrzeżenia. Wszystkie zestawy kart są ręcznie pakowane w ekologiczne woreczki i kartoniki ozdobione kolorową banderolą.

Karty do robienia zdjęć dziecku – sposób na zachowanie wspomnień

Gdy mały człowiek rusza w świat i zdobywa nowe doświadczenia, zarówno on, jak i rodzice są przejęci, a zarazem podekscytowani. Wydarzenia takie jak pójście do przedszkola, pierwsze wycieczki, przedstawienia są warte uwiecznienia i zapamiętania. Robione w pierwszych latach życia dziecka fotografie są często przechowywane chaotycznie i nie można z czasem zapanować nad powstającym bałaganem. Staje się to jeszcze bardziej problematyczne, gdy macie więcej niż jedno dziecko. Karty do zdjęć dla dziecka pozwalają rozwiązać ten kłopot. Są świetnym sposobem na uporządkowanie wspomnień uwiecznionych na zdjęciach.

Karty Madlenka Cards zostały zaprojektowane tak, aby uwiecznić wszystkie najważniejsze chwile z życia przedszkolaka. Na kartach znajdziesz następujące teksty: Umiem liczyć do 3, Umiem liczyć do 10, Pierwsze cięcie włosów, Samodzielny posiłek, Idę do żłobka, Nigdy więcej pieluch, Moje słówka, Pierwsza wizyta u dentysty, Śpię w dużym łóżku, Żegnaj smoczku, Pięknie śpiewam, Bawię się samodzielnie, Moja ulubiona bajka, Moja ulubiona zabawka, Idę do przedszkola, Jeżdżę na rowerku, Kocham tańczyć, Umiem się ubierać, Myję ząbki, Moje arcydzieło, Potrafię zawiązać sznurowadło, Pięknie sprzątam, Ale ze mnie łobuziak, Umiem pisać swoje imię, Mam mocne ząbki, Rozpoznaję kształty, Umiem łapać piłkę, Jedziemy na wakacje!, Mam 2 lata, Mam 3 lata, Mam 4 lata, Mam 5 lat.

Połączenie tekstu z tematycznym zdjęciem to znakomita dokumentacja najważniejszych chwil. Powstałe w ten sposób kalendarium będzie stanowiło piękną rodzinną pamiątkę, którą można w przyszłości przekazać dziecku.

Karty z obrazkami dla dzieci – idealny pomysł na prezent

Karty na zdjęcia to nie tylko sposób na uporządkowanie fotografii, ale też doskonały pomysł na prezent dla najbliższych. Będą one cudownym podarunkiem dla najbliższych z okazji urodzin, świąt Bożego Narodzenia czy Dnia Babci i Dziadka. Zdjęcia z podpisami w pięknej oprawie graficznej będą stanowiły miłą pamiątkę kojarzoną z ukochanym wnukiem lub wnuczką. To indywidualny prezent, w którego przygotowanie włożycie swoje serce i czas.

Karty na zdjęcia malucha są także świetnym pomysłem na prezent dla młodych rodziców. Z pewnością ucieszą się z możliwości stworzenia dzięki nim wyjątkowego albumu, który będzie rodzinnym skarbem przez długie lata. Karty mobilizują do uwieczniania niezwykłych chwil i podsuwają pomysły na fotografie, które można wykonać, gdy dziecko jest w wieku przedszkolnym. Mogą zarówno być rekwizytem wykorzystanym przy robieniu sesji, jak i stanowić sposób na segregowanie pamiątek.

Karty utrzymane w jednej stylistyce, z przewodnim motywem graficznym, wykorzystane w różnych sytuacjach pozwolą zachować spójność tworzonego projektu. Spakowane wraz ze zdjęciami w jedno pudełko będę przedmiotem, po który będziecie chętnie sięgać w różnych momentach życia. Kompletując kilka zestawów, można stworzyć indywidualny fotograficzny reportaż – począwszy od planowania dziecka, poprzez okres ciąży, aż po przyjście na świat i najważniejsze momenty z życia maluszka.

Karty pozwalają wydobyć pokłady kreatywności i rozwinąć umiejętności fotograficzne. Mobilizują do tego, aby uchwycić najważniejsze momenty z życia dziecka w ciekawej formie, a ponadto umilają spędzany wspólnie czas.

Produkt dodany do porównania.