Aktywne filtry

KARTY ADWENTOWE Z ZADANIAMI

Cena 45,00 zł
Availability: Out of stock

24 karty adwentowe z zadaniami na każdy dzień grudnia umilą czas oczekiwania na Święta. Sprawdzą się dla malucha i starszaka! Można je wykorzystać jako Kalendarz Adwentowy jak i karty świąteczne do zdjęć. To idealny prezent dla dziecka i rodziców. Poczujcie magię Świąt z MadlenkaCards.

 

 

Moja Wielkanoc

Cena 20,00 zł
Availability: Out of stock

Zajączki, kolorowe pisanki, święconka, tak to Wielkanoc!  Zestaw 8 świątecznych kart do zdjęć pozwoli zatrzymać na dłużej radosny czas Wielkanocy i nadchodzącej wiosny! Zestaw kart wielkanocnych to piękny, pachnący wiosną prezent dla dziecka i rodziców. 

 

DZIEŃ MAMY I TATY

Cena 20,00 zł
Availability: Out of stock

Podziękujmy naszym kochanym Rodzicom za ich bezinteresowną miłość. Podarujmy im w dniu ich święta uśmiech i najpiękniejszą pamiątkę, niezapomniane chwile zatrzymane na zdjęciu z kolorową kartą. Zrób piękne zdjęcia żebyś się mogła nimi wzruszać gdy dzieci dorosną.

Karty do zdjęć na specjalne okazje – uwiecznijcie wyjątkowe chwile malucha

W naszej ofercie znajdziecie karty nawiązujące tematycznie do różnych ważnych wydarzeń rodzinnych. Karty mogą być pomysłem na prezent dla dziecka, rodziców albo dziadków. Stwórzcie rodzinny album z kartami do zdjęć na specjalne okazje i własnoręcznie zróbcie wyjątkową pamiątkę, która wzbudzi zachwyt całej rodziny. W naszej ofercie posiadamy zestawy nawiązujące do wielu ważnych chwil.

Karty do zdjęć na święta

Pakiet Moje Pierwsze Święta nawiązuje do okresu Bożego Narodzenia. To 16 kart, które przywodzą na myśl aromat pieczonych pierniczków, ubieranie choinki czy uroczystą wigilijną kolację. Pozwalają zaaranżować świąteczne zdjęcia z udziałem dziecka. Jeśli jest to pierwsze Wasze wspólne Boże Narodzenie, nie pozwólcie, aby te chwile szybko ulotniły się z pamięci. Na kartach świątecznych umieściliśmy napisy takie jak: Moja pierwsza choinka, Moja pierwsza Gwiazdka, Moje pierwsze święta Bożego Narodzenia, Pomagam mamie, Moje prezenty, Ubieramy choinkę, Moje świąteczne pierniczki, Ulepiliśmy bałwana, Pierwszy spacer w śniegu, Moje świąteczne ubranko, Jazda na sankach, Moje zabawy w śniegu, Moja pierwsza Wigilia, Moja kochana rodzinka, Śpiewamy razem kolędy, Witamy nowy rok. Z takim kompletem nie pominiecie żadnej ważnej bożonarodzeniowej chwili.

Karty do zdjęć na Chrzest Święty

Chrzest święty to najważniejsze wydarzenie religijne w życiu małego człowieka. Wiele rodzin starannie przygotowuje się na ten moment. Uroczystość w kościele, chwile z najbliższymi i późniejsza okazja do wspólnego świętowania zachęcają, aby uwiecznić te momenty na zdjęciach. Karty do zdjęć na specjalne okazje związane z chrztem to zestaw 8 kartoników, które można wykorzystać w tej wyjątkowej chwili. Karty zawierają napisy: Dzień chrztu świętego, Ja i moi rodzice chrzestni, Jestem dzieckiem światłości, Kochana ciociu, czy zostaniesz moją mamą chrzestną?, Kochany wujku, czy zostaniesz moim tatą chrzestnym?, Ja i moja rodzinka, Zapraszamy na chrzest święty, Pamiątka chrztu świętego.

Karty do zdjęć na Dzień Babci i Dziadka

W ofercie Madlenka Cards dostępne są też karty na Dzień Babci i Dziadka. Jeżeli zastanawiacie się, co podarować wtedy dziadkom, aby ich uszczęśliwić, szukacie pomysłów, które związane są z ukochanymi wnukami, to karty do zdjęć będą dobrym rozwiązaniem. Zdjęcia z pewnością chwycą ich za serce i będą okazją do tego, aby często wracać do uwiecznionych na nich wspomnień. Nasz zestaw kart do zdjęć na specjalną okazję, jaką jest Dzień Babci i Dziadka, posiada 8 kartoników z różnorodnymi inspirującymi napisami. Na kartach znajdziesz teksty: Dzień Babci, Dzień Dziadka, Kwiatek dla babci, Superdziadek, Laurka dla babci, Laurka dla dziadka, Kocham dziadka, Kocham babcię.

Karty do zdjęć jako kalendarz adwentowy

Adwent to czas radosnego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Co powiecie na pomysł, aby uwiecznić te chwile, robiąc zdjęcia z wykorzystaniem kart adwentowych z zadaniami? Nasze karty to inspiracja do różnego rodzaju aktywności, jakie można wykonywać w tym czasie z dzieckiem. Robiąc dzień po dniu zdjęcia, możecie skompletować idealny prezent świąteczny dla dziadków lub najbliższych. W zestawie znajdziecie 24 karty z napisami: Udekoruj świątecznie pokój, Napisz list do Mikołaja, Zrób ozdoby na choinkę, Obejrzyj świąteczną bajkę, Przygotuj ciasteczka i mleczko dla Mikołaja, Przeczytaj świąteczną bajkę, Udekoruj świąteczne pierniczki, Zróbcie sobie świąteczne zdjęcie, Narysuj bałwanka, Wybierzcie się na rodzinny spacer, Wytnij płatki śniegu z papieru, Zrób kartki świąteczne, Narysuj obrazek dla Mikołaja, Uśmiechnij się, Zadzwoń do Babci i Dziadka, Nakarm ptaki w parku, Ubierz świąteczny sweterek, Zrób śmieszną minkę, Pokoloruj świąteczną kolorowankę, Ubieramy choinkę, Śpiewajmy kolędy, Szukaj pierwszej gwiazdki, Oglądamy prezenty, Witamy Nowy Rok.

Karty do zdjęć na specjalną okazję – zainspirujcie się i uwiecznijcie najważniejsze momenty

Każdy z oferowanych przez nas zestawów jest zapakowany w woreczki i schowany w kartonik. Dzięki temu karty można przechowywać bezpiecznie w jednym miejscu. Każda karta ma wymiary 10x15 cm, dzięki czemu jest dobrze widoczna na zdjęciach, a jednocześnie nie przytłacza całej kompozycji. Karty wykonane są z wysokiej jakości satynowego papieru, a znajdujący się na nich nadruk ma piękne, żywe barwy. Na odwrocie każdej karty można zanotować spostrzeżenia warte zapamiętania.

W naszej ofercie znajdują się m.in. karty do zdjęć: karty do zdjęć dla kobiet w ciąży, karty do zdjęć pierwszy rok, karty do zdjęć dla maluchów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych metryczek: metryczka dla dziewczynki, metryczka dla chłopca.

Produkt dodany do porównania.