Aktywne filtry

MÓJ PIERWSZY ROK ŻYCIA MAKI

Cena 60,00 zł
Availability: Out of stock

Maki, kwiaty, łąka to przepiękny zestaw unikalnych kart do zdjęć dzięki którym uchwycisz i zatrzymasz ulotne chwile. Zestawy 32, 18 i 16 kart ilustrują najważniejsze wydarzenia z życia twojego dziecka od momentu przyjścia na świat aż do ukończenia pierwszego roku życia. To idealny prezent dla niemowlaka i jego rodziców.

 

 

MÓJ PIERWSZY ROK ŻYCIA ZWIERZĄTKA

Cena 60,00 zł
Availability: Out of stock

Ulubione zwierzątka Waszych dzieci na kartach do zdjęć. Dzięki nim uchwycisz i zatrzymasz ulotne chwile. Zestawy 32, 18 i 16 kart ilustrują najważniejsze wydarzenia z życia twojego dziecka od momentu przyjścia na świat aż do ukończenia pierwszego roku życia. To idealny prezent dla dziecka i rodziców.

 

 

MÓJ PIERWSZY ROK ŻYCIA BOHO

Cena 60,00 zł
Availability: Out of stock

Lubisz styl BOHO? Jeżeli tak, to jest to idealny zestaw dla Ciebie. Karty do zdjęć dzięki którym uchwycisz i zatrzymasz ulotne chwile. Zestawy 32, 18 i 16 kart ilustrują najważniejsze wydarzenia z życia twojego dziecka od momentu przyjścia na świat aż do ukończenia pierwszego roku życia. To idealny prezent dla dziecka i rodziców.

 

 

MÓJ PIERWSZY ROK ŻYCIA MAŁA KSIĘŻNICZKA

Cena 60,00 zł
Availability: Out of stock

Pierwszy ząbek, pierwsze kroki to ważne momenty w życiu Twojej Księżniczki. Zatrzymaj je! Dzięki kartom do zdjęć  uchwycisz i zatrzymasz ulotne chwile. Zestawy 32, 18 i 16 kart ilustrują najważniejsze wydarzenia z życia twojego dziecka od momentu przyjścia na świat aż do ukończenia pierwszego roku życia. To idealny prezent dla dziecka i rodziców.

 

 

MÓJ PIERWSZY ROK ŻYCIA WIOSNA

Cena 60,00 zł
Availability: Out of stock

Wiosna! Robi się coraz cieplej, słońce świeci coraz dłużej. Wiosenna edycja unikatowych kart do zdjęć pozwoli uchwycić i zatrzyma na dłużej wiosenne dni. Zestaw 32 kart ilustruje najważniejsze wydarzenia z życia twojego dziecka od momentu przyjścia na świat aż do ukończenia pierwszego roku życia. To idealny prezent dla dziecka i rodziców.

 

 

MÓJ PIERWSZY ROK ŻYCIA BLIŹNIAKI

Cena 60,00 zł
Availability: Out of stock

Wiosna! Robi się coraz cieplej, słońce świeci coraz dłużej. Wiosenna edycja unikatowych kart do zdjęć pozwoli uchwycić i zatrzyma na dłużej wiosenne dni. Zestaw 32 kart ilustruje najważniejsze wydarzenia z życia twojego dziecka od momentu przyjścia na świat aż do ukończenia pierwszego roku życia. To idealny prezent dla dziecka i rodziców.

 

 

ZESTAW DLA MALUCHA 2-5 LAT OCEAN

Cena 60,00 zł
Availability: Out of stock

Twoje Maleństwo dorasta. Z niemowlaka staje się ciekawym świata Maluchem. Pierwsze zdania, ulubione zabawy, pierwszy dzień w żłobku, w przedszkolu. Zatrzymaj te chwile! Wzrok przyciąga piękna, kolorowa grafika. Każda karta to odrębna historyjka ilustrująca wybrane wydarzenie z życia Malucha. To idealny prezent dla dziecka i rodziców.

 

 

ZESTAW DLA MALUCHA 2-5 LAT KWIATY

Cena 60,00 zł
Availability: Out of stock

Twoje Maleństwo dorasta. Z niemowlaka staje się ciekawym świata Maluchem. Pierwsze zdania, ulubione zabawy, pierwszy dzień w żłobku, w przedszkolu. Zatrzymaj te chwile! Wzrok przyciąga przepiękna kwiatowa grafika. Każda karta to odrębna historyjka ilustrująca wybrane wydarzenie z życia Malucha. To idealny prezent dla dziecka i rodziców.

 

 

ZESTAW DLA MALUCHA 2-5 LAT ZWIERZĘTA

Cena 45,00 zł
Availability: Out of stock

Twoje Maleństwo dorasta. Z niemowlaka staje się ciekawym świata Maluchem. Pierwsze zdania, ulubione zabawy, pierwszy dzień w żłobku, w przedszkolu. Zatrzymaj te chwile! Zestaw 24 kart pomoże tobie w tym. Wzrok przyciąga piękna grafika utrzymana w limonkowo-cytrynowej kolorystyce z przyjaznymi wizerunkami domowych zwierząt. Każda karta to odrębna historyjka ilustrująca wybrane wydarzenie z życia Malucha. To idealny prezent dla dziecka i rodziców.

 

 

KARTY ADWENTOWE Z ZADANIAMI

Cena 45,00 zł
Availability: Out of stock

24 karty adwentowe z zadaniami na każdy dzień grudnia umilą czas oczekiwania na Święta. Sprawdzą się dla malucha i starszaka! Można je wykorzystać jako Kalendarz Adwentowy jak i karty świąteczne do zdjęć. To idealny prezent dla dziecka i rodziców. Poczujcie magię Świąt z MadlenkaCards.

 

 

Moja Wielkanoc

Cena 20,00 zł
Availability: Out of stock

Zajączki, kolorowe pisanki, święconka, tak to Wielkanoc!  Zestaw 8 świątecznych kart do zdjęć pozwoli zatrzymać na dłużej radosny czas Wielkanocy i nadchodzącej wiosny! Zestaw kart wielkanocnych to piękny, pachnący wiosną prezent dla dziecka i rodziców. 

 

DZIEŃ MAMY I TATY

Cena 20,00 zł
Availability: Out of stock

Podziękujmy naszym kochanym Rodzicom za ich bezinteresowną miłość. Podarujmy im w dniu ich święta uśmiech i najpiękniejszą pamiątkę, niezapomniane chwile zatrzymane na zdjęciu z kolorową kartą. Zrób piękne zdjęcia żebyś się mogła nimi wzruszać gdy dzieci dorosną.

Karty do zdjęć dla kobiet w ciąży

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety, jej partnera oraz całej rodziny. Mimo iż ciąża zazwyczaj trwa 9 miesięcy, ten czas bardzo szybko mija, a rodzinie pozostaje jedynie mgliste wspomnienie tych wyjątkowych tygodni. Nie musi jednak tak być. Ten magiczny czas może zostać zapamiętany przez Was jeszcze lepiej, a to wszystko za sprawą niezwykle nowoczesnych i modnych kart do zdjęć. W ramach kolekcji „Moje pierwsze 9 miesięcy” dostępne są różne warianty kolorystyczne i stylistyczne, dzięki czemu bez trudu znajdziecie model o designie zgodnym z Waszymi preferencjami. Niezależnie od tego, czy wybór padnie na karty czarno-białe, wzory zdobione koronką, czy kwiatami, otrzymacie wysokiej jakości produkt, który pozwoli Wam uchwycić ulotne chwile związane z oczekiwaniem na maleństwo. Zestawy składają się z 16 (od 12 do 41 tygodnia), 18 (od 12 do 41 tygodnia, co 4 tygodnie, + 10 kart z sentencjami) lub 32 (16 kart z tygodniami ciąży od 12 do 41 tygodnia + 16 kart z sentencjami) kart. Na odwrocie każdej z nich jest miejsce na notatki, np. można zapisywać ważne spostrzeżenia lub ciekawe informacje, do których warto będzie wrócić w późniejszym czasie. Na kartkach znajdują się teksty, które możecie częściowo spersonalizować.

Twórz wspomnienia i zatrzymuj je na dłużej z kartami do zdjęć Madlenka Cards

W naszym sklepie internetowym Madlenka Cards przygotowaliśmy także karty do robienia zdjęć dziecku od pierwszego dnia po narodzinach. Oferujemy różnorodne karty dla dzieci od 0 do 12 miesięcy. Największą popularnością cieszą się karty „Nasz pierwszy rok życia”. Podobnie jak w przypadku kart dla kobiet w ciąży, tak również w tym przypadku w zestawie znajdziecie karty z różną treścią np. Witajcie na świecie, Moja pierwsza marchewka, Już podnoszę główkę, Mamy 4 miesiące czy Już raczkuję. Pierwszy rok jest tak fascynujący, że miejsce na notatki z pewnością zostanie przez Was wykorzystane w całości. Wśród bestsellerowych kart, które często można także dostrzec na profilach w mediach społecznościowych, są karty „Mój Chrzest Święty”, „Dzień Babci i Dziadka”, „Dzień Mamy i Taty” oraz „Moje Święta”. Wasze dziecko jest starsze? A może Wasz maluszek ma rodzeństwo w wieku od 2 do 5 lat? To świetnie się składa. Na naszej stronie znajdziecie także karty dla dzieci w wieku przedszkolnym, a także dla bliźniaków Sprawdźcie koniecznie! Nasza kolekcja kart do zdjęć jest doskonałym, oryginalnym pomysłem na prezent, który dostarczy rodzicom wiele radości.

W naszej ofercie znajdują się m.in. karty do zdjęć: karty do zdjęć dla kobiet w ciąży, karty do zdjęć pierwszy rok, karty do zdjęć dla maluchów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych metryczek: metryczka dla dziewczynki, metryczka dla chłopca.

Produkt dodany do porównania.