News

Metryczka dla dziecka - pamiątka na całe życie

Narodziny nowego członka rodziny to szczególne wydarzenie nie tylko w życiu świeżo upieczonych rodziców, ale także najbliższych, którzy muszą wcielić się w nowe role - babci, cioci, wujka czy siostry. Ten wyjątkowy moment, gdy maluch wreszcie pojawił się na świecie, potrafi wywołać wiele skrajnych emocji, a przede wszystkim szczęście i wzruszenie. Podobnie jak okres ciąży warto go uwiecznić, tworząc bezcenną pamiątkę na długie lata. W jaki sposób możesz uczcić pojawienie się nowego członka rodziny?

today

Personalizowany prezent dla dziecka - dlaczego warto?

Istnieje wiele okazji, mniejszych lub większych, na które pragnie się podarować bliskiej osobie unikatowy prezent. Narodziny dziecka, chrzest, 1. urodziny, Boże Narodzenie to tylko niektóre z chwil, które warto celebrować. Szukając idealnego upominku warto sięgnąć po te spersonalizowane. Czym jest personalizowany prezent dla dziecka? Co będzie doskonałym pomysłem? Dlaczego taki podarunek sprawdzi się lepiej niż przypadkowy prezent?

today

Urocza ramka z imieniem dziecka - pamiątka na całe życie

Wyjątkowe pamiątki, jakimi darzymy naszych bliskich, najczęściej nie są rezultatem wydania dużej sumy pieniędzy. Liczą się bowiem te, które są najbliższe naszemu sercu. Takimi z całą pewnością są upominki wykonane własnoręcznie, ale również zdjęcia, które nawiązują do spędzonych wspólnie chwil. Jeśli więc szukasz wyjątkowego prezentu dla dziecka, postaw na ramkę z imieniem dziecka.

today

Pomysły na zdjęcia z chrztu

Sesja zdjęciowa nie musi zostać przeprowadzona w profesjonalny sposób, warto jednak pomyśleć o jakimś rodzaju pamiątki, fotografii, wspomnień w postaci dokumentacji zdjęciowej. Zdjęcia z chrztu dziecka to jedna z ważniejszych pamiątek, które liczą się często bardziej, niż wszystkie inne prezenty podarowane tego dnia. Dlatego warto o nich pamiętać!

today

Jaki prezent na chrzest?

Chrzciny to jeden z wyjątkowych momentów w życiu dziecka. Najczęściej maluch nie pamięta tej chwili, ze względu na swój młody wiek, jednak jest ona uwieczniana na zdjęciach, filmach i we wspomnieniach bliskich osób zaproszonych na tę uroczystość. To okazja, w której dzieci obdarowywane są prezentami, nie tylko przez swoich rodziców chrzestnych, ale również przez pozostałych członków rodziny. Wielu zaproszonych może mieć problem z wyborem prezentu na chrzest.

today

Prezent dla kobiety w ciąży - co kupić przyszłej mamie

Na każdą przyszłą mamę czeka wiele wyzwań, które pojawiać się będą na każdym etapie jej matczynej przygody, a ta rozpoczyna się już w okresie ciąży. W tym czasie zachodzi już bardzo wiele zmian w życiu kobiety, w jej organizmie, jej samopoczuciu. Chcąc sprawić prezent dla kobiety w ciąży, warto zastanowić się, co i na jakim etapie przyda jej się w jej nowej życiowej przygodzie.

today

Oryginalne pomysły na prezent dla niemowlaka

Przed narodzinami dziecka rodzice kompletują wyprawkę tak, aby ich maluchowi niczego nie zabrakło. Jednak moment urodzenia dziecka sprawia, że cała rodzina i znajomi chcą przywitać malucha, dlatego udają się do niego w odwiedziny. Oczywiście nie powinno się iść z pustymi rękami, dlatego wielu z nas zadaje sobie pytanie: co wybrać na prezent dla niemowlaka?

today

Karty do zdjęć na pierwszy rok życia dziecka

Narodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego rodzica. Przez pierwszy rok życia niemowlę robi ogromne postępy, uczy się nowych rzeczy, co jest niezwykle fascynujące i piękne. Rodzice chcieliby zachować wspomnienia, dlatego skrzętnie dokumentują wszystkie postępy dziecka, szukając sposobu na ich wyróżnienie i piękną oprawę. W tym celu warto wybrać karty do zdjęć na pierwszy rok życia.

today

Sesja noworodkowa w domu - jak ją zrobić?

Przyjście na świat dziecka to ogromna radość i… niemała rewolucja. Niestety pierwsze dni i miesiące życia malucha mijają tak szybko, że dziecko wprost rośnie w oczach. Aby uwiecznić te wyjątkowe chwile z maluszkiem, wielu rodziców decyduje się na sesje niemowlaka. Ale jak ją zrobić w domu? Sprawdź artykuł!

today

Kartki okolicznościowe dalej w modzie

Jeszcze kilkanaście lat temu, kiedy rozwój technologiczny nie był na tak zaawansowanym poziomie, jak obecnie, wiele osób wymieniało się za pomocą poczty kartkami okolicznościowymi. Czy dalej są tak popularne? Przeczytaj artykuł!

today
Produkt dodany do porównania.