Urocza  ramka z imieniem dziecka - pamiątka na całe życie

Wyjątkowe pamiątki, jakimi darzymy naszych bliskich, najczęściej nie są rezultatem wydania dużej sumy pieniędzy. Liczą się bowiem te, które są najbliższe naszemu sercu. Takimi z całą pewnością są upominki wykonane własnoręcznie, ale również zdjęcia, które nawiązują do spędzonych wspólnie chwil. Wszyscy uwielbiamy bowiem powracać myślami do wyjątkowych wydarzeń, do czasów szkolnych, dziecięcych. Lubimy oglądać zdjęcia i wspominać najpiękniejsze chwile. Jeśli więc szukasz wyjątkowego prezentu dla dziecka, postaw na ramkę z imieniem dziecka. Personalizowane pamiątki, jakimi są ramki, albumy, zdjęcia, możesz podarować dziecku na różne okazje i w każdym wieku. Co najważniejsze, zostaną one z dzieckiem na całe jego życie! 

Ramki na zdjęcia — piękny pomysł na prezent 

Era digitalizacji i rozwoju technologii pozwoliła nam wszystkim niemal w każdym momencie życia mieć przygotowany pod ręką aparat. Większość z nas ma go w swoim telefonie komórkowym i wystarczy kilka sekund, aby go uruchomić i uwiecznić danym moment. Ten sam rozwój technologiczny sprawił jednak, że w pewnym momencie przestaliśmy wywoływać zdjęcia na szeroką skalę i chować je w albumach i ramkach. Jak się jednak okazuje, elektroniczne nośniki mogą płatać figle i często raz zrobione zdjęcie, które przechowywane jest na nośniku, może zostać usunięte. Wywoływanie zdjęć powoduje, że zachowujemy je właściwie na zawsze. 

Znaczna część z nas zaczyna więc powracać do wywoływania zdjęć i poszukiwania rozwiązań, które pozwolą na zachowanie wspomnień na dłuższy czas. Taki rozwój wydarzeń sprawił, że zaczęliśmy bardziej doceniać te drobne nośniki wspomnień. Chętnie oglądamy wywołane zdjęcia i chętniej do nich powracamy. To one przypominają nam o czasach dziecięcych i młodzieńczych. Jeśli więc zastanawiasz się, jaki podarunek sprawić dziecku, świetnym i sprawdzonym rozwiązaniem będzie ramka na zdjęcie z imieniem dziecka. Taki podarunek to zatrzymanie cennych wspomnień, do których maluch będzie wracał zawsze wtedy, gdy zechce. Co ciekawe, zdjęcia znajdujące się w ramce mogą mieć różny charakter - z pewnością pomogą w tym personalizowane karty do zdjęć na różne okazje, takie jak np. pierwszy rok życia, czy też pierwsza Wielkanoc.  

Wyjątkowe okazje, które wymagają wyjątkowej pamiątki

W naszym życiu pojawia się wiele bardzo ważnych okazji i sytuacji, które chcemy zachować na całe życie. Niektórych z nich nie jesteśmy w stanie pamiętać, gdyż działy się w momencie, gdy byliśmy małymi dziećmi. W takim przypadku pozostają nam pamiątki w postaci zdjęć. Narodziny dziecka, jego Chrzest Święty, pierwszy roczek życia, pierwsze kroki — wiele jest sytuacji, które wymagają wręcz uwiecznienia na zdjęciach ze względu na to, że jako dzieci nie jesteśmy w stanie ich zapamiętać. Z tego względu świetnym prezentem będzie ramka dla dziecka z imieniem. Przekazując ją dziecku, możesz zamieścić w niej zdjęcia z każdej ważnej chwili z życia malucha. Tak przygotowany upominek możesz wręczyć przy okazji ważnych uroczystości, urodzin, chrzcin, jak również bez okazji. To świetny dodatek do prezentu, który maluch po latach na pewno doceni. 

Personalizowane upominki dla dzieci — dedykowana ramka ze zdjęciem dla dziecka

Sklepowe półki z zabawkami i akcesoriami dla dzieci uginają się pod naporem wielu różnych produktów, które można podarować dziecku. Nie brakuje pomysłów na prezenty i wszystko dostępne jest niemal od ręki. Ciężko trafić więc na oryginalny upominek, który będzie dla dziecka wyjątkowy. W takim wypadku dobrze jest poszukać czegoś, co będzie wyróżniać się na tle wszechobecnych i dostępnych zabawek. Świetnym pomysłem jest więc podarowanie personalizowanego prezentu, czegoś, co w sposób indywidualny odniesie się do danego malucha. Takim rozwiązaniem może być drewniana ramka z imieniem dziecka. Ramkę rodzice mogą postawić w pokoju swojej pociechy. W takiej ramce zamieścić można zdjęcia z dowolnych wydarzeń z życia dziecka. Wspólne przygody, portret malucha, wspólne zdjęcie z rodzicami czy bliskimi — możliwości jest wiele, a kolekcja zdjęć ustawiona na regale czy półce w pokoju dziecięcym będzie przypominać o dobrych i beztroskich chwilach. Personalizowane ramki na zdjęcia są również świetną pamiątką z okazji np. Chrztu Świętego. Taki rodzaj podarunku może być przekazany maluchowi przez rodziców chrzestnych czy dziadków. Umieszczone w ramce zdjęcie z dodatkowym napisem staje się pamiątką na całe życie i pozwala maluchowi wracać do chwil, których w rzeczywistości nie pamięta, dlatego upominek ten stanowi dla niego wyjątkowy prezent. 

Uchwyć wspomnienia dziecka i schowaj je w stylowej ramce 

Zdjęcia, które stawiamy w naszych domach staja się nie tylko formą wspomnień, ale również elementem dekoracji wnętrz. Oryginalne ramki można stawiać, wieszać w dowolnych konfiguracjach. Jeśli chcesz w wyjątkowy sposób podkreślić aranżację wnętrza i panujący w nim styl, wybierz jakościowe ramki do zdjęć. Dobieraj je nie tylko do wnętrza dziecięcego pokoju, ale również do tego, w jaki sposób konfigurujesz ze sobą poszczególne zdjęcia i ramki. Możesz skonfigurować różne kolory i formy ramek ze sobą lub możesz postawić na jeden styl. Personalizacja ramek sprawia, że możesz ozdobić je dodatkowo dowolnymi napisami. Tak zachowane wspomnienia będą z maluchem nawet do końca życia. Gdy dziecko będzie już w wieku szkolnym i zacznie dorastać, może zabierać te wspomnienia ze sobą wszędzie tam, gdzie aktualnie się znajduje. Z tego względu warto wybierać ramki i albumy, które wyróżniać się będą wysoką jakością. Co ważne, należy również pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji takiej ramki. Wykorzystując ściereczkę pozbędziemy się kurzu z ramki i zachowamy jej dobry wygląd na dłuższy czas. Postaw na piękne wspomnienia swojego dziecka i zamknij je na dłużej w stylowych ramkach z imieniem dziecka. Buduj wyjątkowe chwile i gromadź ich jak najwięcej!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Produkt dodany do porównania.