Aktywne filtry

Czym są karty do zdjęć w ciąży?

Karty do zdjęć w ciąży to sposób na nadanie robionym w tym okresie zdjęciom charakteru unikalnej pamiątki, do której z chęcią wrócicie po latach. Karty i zawarte na nich hasła nakierowują na najważniejsze momenty, których doświadcza każda kobieta oczekująca na narodziny swojego dziecka. Karty można opatrzyć dodatkowymi notatkami lub cytatami. Fotografie z ich udziałem stworzą piękny album, który można skompletować według własnych preferencji i przechowywać w ozdobnym pudełku przez długie lata.

Karty to prowadzony tydzień po tygodniu pamiętnik najważniejszych chwil podczas ciąży. Pozwalają na udokumentowanie 16 tygodni oczekiwania na dziecko i na zobrazowanie ich za pomocą zdjęć. Można to zrobić na wiele sposobów. Możecie zdecydować się na przykład na ujęcie powiększającego się brzuszka robione zawsze z tej samej perspektywy. Świetnym pomysłem jest też uchwycenie różnych momentów, które mają związek z oczekiwaniem na dziecko. Bez względu na wybraną koncepcję karty do zdjęć w ciąży pozwolą nadać tym wyjątkowym pamiątkom piękną oprawę.

Oprócz kart zawierających numerację poszczególnych tygodni w naszych zestawach znajdziecie także karty pozwalające na uchwycenie najważniejszych chwil podczas ciąży. Zapewne każda przyszła mama zechce zachować pierwszy wynik USG. Uwiecznienia wymagają również takie momenty jak poznanie płci dziecka, pierwszy kopniak czy pierwsze wspólne chwile tuż po przyjściu na świat maluszka. Z kartami do zdjęć w ciąży Madlenka Cards każda fotografia będzie uporządkowana oraz będzie miała graficzną oprawę.

Jakie zestawy kart do zdjęć ciąży znajdziecie w ofercie Madlenka Cards?

W naszym sklepie internetowym znajdziecie szereg projektów w różnych zestawach graficznych. Niezależnie od preferencji estetycznych z pewnością wybierzecie coś dla siebie. W ofercie dostępne są zarówno karty w żywych kolorach z motywami kwiatowymi, jak i minimalistyczne projekty. Dla miłośniczek minimalizmu mamy kontrastowe karty w czerni i bieli. Subtelnie i atrakcyjnie prezentuje się zestaw utrzymany w pastelowych kolorach. Bez względu na to, czy spodziewacie się chłopca, dziewczynki czy bliźniaków, w kartach na zdjęcia ciążowe znajdziecie wzór, który pozwoli Wam przechowywać pamiątkowe fotografie z tego wyjątkowego czasu.

Każdy nasz projekt jest wykonany z dużą starannością. Karty wydrukowane są na nieco grubszym, satynowym papierze najwyższej jakości. Znajdujące się na nich nadruki, napisy i inne elementy graficzne nie tracą koloru i przez wiele lat wyglądają tak samo dobrze. W proponowanych przez nas zestawach znajdziecie propozycje zawierające 32 karty, 18 lub 16 kart.

Największy zestaw 32 kart zawiera 16 kart tworzących historię ciąży oraz 16 kart z tekstami: Jestem w ciąży, Pierwsze USG, 100 dni do porodu, Dzień porodu, Dzisiaj poczułam Twoje pierwsze ruchy, Dzisiaj tata poczuł Twoje kopniaki, Nie widzę moich stóp, Będziemy mieć chłopca/Będziemy mieć dziewczynkę, Twój pokój czeka na ciebie, Torba do szpitala spakowana, Nie możemy się doczekać, Pierwsze ubranko, Będę Dziadkiem, Będę Babcią, Wybraliśmy Twoje imię, Twój pierwszy dzień z nami.

Mniejsza propozycja to 18 kart, wśród których znajduje się 8 kart ciążowych do wykorzystania co cztery tygodnie oraz 10 kart z tekstami: Jestem w ciąży, Pierwsze USG, 100 dni do porodu, Dzień porodu, Dzisiaj poczułam Twoje pierwsze ruchy, Dzisiaj tata poczuł Twoje kopniaki, Nie widzę moich stóp, Będziemy mieć chłopca/Będziemy mieć dziewczynkę, Twój pokój czeka na ciebie, Torba do szpitala spakowana.

Najmniejszy zestaw to 16 kart z tygodniami ciąży od 12 do 41, liczonymi co dwa tygodnie.

Karty do zdjęć w ciąży – unikalna pamiątka

Nasze karty przygotowaliśmy tak, aby były piękną pamiątką 9 miesięcy oczekiwania na dziecko. Każda karta o zaokrąglonych narożnikach ma wymiary 10 x 15 cm. Bez względu na to, czy zdecydujecie się na sesję u fotografa, czy samodzielnie uwiecznicie te chwile, karty pozwolą Wam upamiętnić ten wyjątkowy czas, jakim jest ciąża. Wszystkie zestawy kart są ręcznie pakowane w ekologiczne woreczki i kartoniki ozdobione kolorową banderolą. Karty do zdjęć idealnie nadają się na prezent dla kobiety w ciąży. Dzięki nim stworzycie rodzinną pamiątkę, którą w przyszłości można przekazać swojemu dziecku.

W naszej ofercie znajdują się m.in. karty do zdjęć: karty do zdjęć pierwszy rok, karty do zdjęć dla maluchów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych metryczek: metryczka dla dziewczynki, metryczka dla chłopca.

Produkt dodany do porównania.