METRYCZKA 

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie danych widocznych na wybranej grafice czyli: Imię dziecka, data urodzenia, waga urodzeniowa, długłość ciała dziecka itd. Proszę upewnić się, czy pisownia i podane dane są poprawne.

Metryczka z narodzin dziecka to wspaniała pamiątka, która przynosi wiele radości. Znajdujące się w niej informacje stanowią idealne wspomnienie o dniu, w którym pojawiła się ta mała istota. Metryczka jest też wyjątkową dekoracją pokoju dziecięcego. W ofercie naszego sklepu internetowego madlenkacards.pl posiadamy wyjątkowe metryczki dla dzieci. Jedną z wielu naszych propozycji jest metryczka dla dziewczynki. Na tle znajdują się kolorowe kwiaty, dzięki którym prezentuje się ona urokliwie i wyjątkowo!

Stwórz pamiątki dla swojej dziewczynki z Madlenka Cards!

Metryczka dla dziewczynki to zjawiskowa pamiątka! Znajdują się na niej podstawowe informacje. Jest to imię, data urodzenia, waga urodzeniowa i długość ciała dziecka. Często też rodzice proszą o umieszczenie miejscowości i godziny. Wybór słów uzależniony jest wyłącznie od rodziców. Jedno jest tutaj pewne - każda z nich prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Jeśli poszukujecie metryczki, zachęcamy Was do odwiedzenia sklepu internetowego madlenkacards.pl. Proponujemy piękną i wyjątkową metryczkę dla dziewczynki.

Metryczka z kwiatami - zamówcie już dziś

Metryczka dla dziewczynki w białej ramce na tle żywych, kolorowych kwiatów, prezentuje się wyjątkowo. Oferujemy Wam taką pamiątkę w madlenkacards.pl - sprawdźcie, czym się ona wyróżnia!

Grafika metryczki jest ręcznie wyklejana pod indywidualne zamówienie. Tworzy ją wysokiej jakości, satynowy papier o gramaturze 300g. Do stworzenia tak wyjątkowej grafiki wykorzystano złotą folię, która odbija światło, dając niepowtarzalny efekt. Metryczka ma format A4. Przy składaniu zamówienia należy podać wszystkie informacje, które chcecie, aby znalazły się w metryczce. W większości metryczek jest to imię, data urodzenia, waga oraz długość ciała dziecka. Przed wysyłką przesyłamy klientom swój projekt do zaakceptowania. Sprawdźcie nas już dziś - poświęćcie chwilę na wizytę w madlenkacards.pl!

Proszę pamiętać, że każdy egzemplarz jest unikatowy, wykonany ręcznie z najwyższej jakości materiałów. W związku z tym, projekt prezentowany w sklepie może się nieco różnić od wyprodukowanego oryginału. Na ostateczny wygląd grafiki będzie też miała wpływ np. długość imienia dziecka. Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy projekt do akceptacji.  Będziecie więc Państwo mieli możliwość zaakceptowania Waszego unikatowego, indywidualnego projektu.

Czas realizacji do 5 dni roboczych od daty akceptacji projektu.

UWAGA: profil ramki może się różnić od tego na zdjęciu.

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze (0)
Produkt dodany do porównania.