Jak kreatywnie uwiecznić narodziny dziecka?

Przyjście na świat nowego członka rodziny wiąże się z wieloma emocjami, ale i gośćmi, którzy chętnie odwiedzają świeżo upieczonych rodziców, aby poznać owoc ich miłości. Odwiedzając niemowlę oraz jego opiekunów coraz częściej decydujemy się na sprezentowanie drobnego upominku, który pozwoli na efektowne upamiętnienie tej wyjątkowej chwili. Sposobów na uczczenie pojawienie się nowego członka rodziny jest naprawdę wiele, w szczególności, jeśli poszukujesz kreatywnych inspiracji w na blogach oraz forach internetowych. My również nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie, dlatego w poniższym artykule zaproponujemy kilka pomysłów, które idealnie spełnią się jako ponadczasowa pamiątka na narodziny dziecka.

Propozycje upominków dla noworodka i świeżo upieczonych rodziców

Upominek z okazji narodziny noworodka może być zakupiony z myślą o nim samym, ale i również o jego rodzicach. Jeśli chcesz sprezentować niespodziankę maluchowi, zdecydowanie warto postawić na zabawki odpowiednio dopasowane do jego wieku, a zatem może być to grzechotka, gryzak, karuzela nad łóżeczko czy książeczka kontrastowa. Szukając jednak upominku, który zarazem będzie pełnił funkcję bezcennej pamiątki na narodziny dziecka, warto zwrócić uwagę na m.in. ramkę ze zdjęciem opatrzoną imieniem oraz datą urodzin, personalizowany ręczniczek, a nawet rożek. Coraz częściej można się spotkać również z prezentami, które równie mocno wzruszają świeżo upieczonych rodziców do łez. Mamy na myśli przede wszystkim karty do zdjęć niemowlaka, pozwalające na stworzenie oryginalnych fotografii w celu uchwycenia najważniejszych momentów z życia dziecka, a także metryczki w formie plakatów, które fantastycznie sprawdzają się jako element dopełniający wystrój pokoju dziecięcego.

Tematyczne karty do zdjęć niemowlaka, czyli oryginalny pomysł na prezent z okazji narodzin

Tematyczne karty do zdjęć to wyjątkowy produkt, pozwalający na stworzenie bezcennego pamiętnika nie tylko z okresu ciąży, ale i pierwszego roku życia dziecka. Utrzymane w jednolitym motywie, opatrzone przepięknymi hasłami, ułatwiają zachowanie ulotnych chwil w sposób usystematyzowany. Nic więc dziwnego, że karty do zdjęć niemowlaka to aktualnie jeden z najchętniej polecanych pomysłów na prezent dla rodziców. W rzeczywistości nie jest to kolejna zbędna rzecz, a wręcz przeciwnie. Z ich pomocą rodzice maluszka będą mieli możliwość stworzenia personalizowanego albumu dla swojego potomka. Co więcej, karty do zdjęć niemowlaka mogą okazać się również świetnym sposobem na zainicjowanie rodzinnej tradycji. Przekazywane wraz z pojawieniem się na świecie nowego członka rodziny, pozwolą na ponowne przygotowanie wzruszających do łez fotografii.

Jakie karty do zdjęć niemowlaka wybrać?

Karty do zdjęć niemowlaka najczęściej są dostępne w zestawach. Każda karta została opatrzona innym hasłem, które może okazać się inspiracją do wykonania fotografii uwieczniającej najważniejsze momenty z pierwszego roku dziecka. Oprócz tego każdy zestaw zachwyca idealnie wyważonymi połączeniami kolorów oraz subtelnymi grafikami, dzięki którym zdjęcia nabywają wyjątkowego charakteru. Z łatwością karty do zdjęć niemowlaka można dopasować również do płci dziecka. Produkty dla dziewczynek zazwyczaj obfitują w odcienie różu, czerwieni, pomarańczy czy fioletu. Grafiki przedstawiają piękno natury lub zostały opatrzone motywem księżniczki. Karty do zdjęć dla chłopca natomiast zazwyczaj wyróżniają się niebieską kolorystyką, a także różnorodnymi zabawkami. Oczywiście można znaleźć również karty do zdjęć niemowlaka cechujące się neutralnością płciową.

Metryczka, czyli ponadczasowa pamiątka na narodziny dziecka

Kolejnym pomysłem pamiątki na narodziny dziecka, która chwyci świeżo upieczonych rodziców maluszka za serce, jest metryczka. Spersonalizowana grafika w ramce, dopracowana pod każdym względem doskonale wkomponuje się w przestrzeń przygotowaną z myślą o nowych potomku. Co więcej, podobnie jak w przypadku kart do zdjęć niemowlaka w Madlenka Cards znajdziesz metryczki dla dziewczynek oraz dla chłopców. Plakaty zaprojektowane z myślą o dziewczynkach wyróżniają się grafikami polnych kwiatów, motyli oraz piór. Metryczki dla chłopców natomiast zostały opatrzone motywami zabawek, gwiazd, a także łapaczy snów. Niezależnie jednak, na którą metryczkę się zdecydujesz, z pewnością okaże się ona idealnym upamiętnieniem przyjścia na świat nowego członka rodziny. To świetna pamiątka nie tylko dla rodziców, ale także samego maluszka.

Uwiecznij narodziny nowego członka rodziny wraz z produktami od Madlenka Cards

Pamiątka na narodziny dziecka powinna nie tylko wzruszać do łez, ale i odznaczać się wysoką jakością wykonania. Ze względu na fakt, że prezenty zazwyczaj są kupowane również z myślą o samym niemowlęciu ważne, aby było one również całkowicie bezpieczne. W szczególności, jeśli zdecydujesz się na produkt, z którym może mieć on styczność. Dlatego karty do zdjęć niemowlaka od Madlenka Cards zostały wykonane z papieru satynowego o odpowiednio wysokiej gramaturze, który został zaokrąglony po bokach. Dzięki temu korzystanie z kart jest przyjemne, a przede wszystkim bezpieczne. Metryczki natomiast wykonujemy indywidualnie na papierze o gramaturze 300g w formacie A4. W celu podkreślenia wyjątkowości danej chwili każda metryczka jest ręcznie wyklejana przy wykorzystaniu miękkiej złotej foli, która fenomenalnie odbija światło, gwarantując przepiękne efekty w pomieszczeniu, w którym zostanie umieszczony plakat.

Serdecznie zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi wpisami opublikowanymi na naszym blogu, a także aktualnie dostępnym asortymentem. W zakładce ” Bestsellery” znajdziesz produkty, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Produkt dodany do porównania.