Karty do zdjęć jako pamiątka dla Mam

Ciąża to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdej kobiety, która każdego dnia przygotowuje się do nadchodzącej roli opiekuna i wzoru do naśladowania. Jednak czytanie poradników o rodzicielstwie oraz kompletowanie wyprawki to nie wszystko, na czym przyszłe mamy skupiają swoją uwagę. W celu zatrzymania tych bezcennych wspomnień chętnie fotografują najpiękniejsze i zarazem najbardziej wymagające tygodnie w ich życiu. Wykonane podczas tego okresu zdjęcia pozwalają na stworzenie wyjątkowej pamiątki zarówno dla samych rodziców, jak i malucha. Dlatego warto je nieco urozmaicić za pomocą odpowiednich akcesoriów. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się karty do zdjęć dla mam, dzięki którym nawet zdjęcie na tradycyjnym białym prześcieradle wygląda fenomenalnie.

Czym są karty do zdjęć dla mam?

Karty do zdjęć dla mam to unikalny produkt, który pozwala na stworzenie indywidualnego pamiętnika z okresu ciąży oraz etapów rozwoju dziecka tuż po jego urodzeniu. Bowiem karty do zdjęć dla mam zostały opatrzone przepięknymi grafikami oraz hasłami i pozwalają na zachowanie najważniejszych momentów, do których chętnie wrócicie po upływie kilku lat. Ponadto akcesoria te nadają fotografiom niepowtarzalnego charakteru, a także ułatwiają usystematyzowanie wszystkich zdjęć.

W zależności od tego, gdzie zamówicie karty do zdjęć dla mam, mogą one mieć miejsce na zapisanie ważnych informacji lub zostać poddane dodatkowej personalizacji. Śmiało możesz na nich umieścić ważny dla Ciebie cytat bądź notatkę z przesłaniem dla swojego maluszka. Zdjęcia z udziałem kart stworzą przepiękny album. Niemniej można je również przechowywać w pudełku wraz z innymi gadżetami, które przywołują wspomnienia.

Karty pamiątkowe a domowa sesja fotograficzna w ciąży

Planujesz regularne sesje fotograficzne, dzięki którym zachowasz wspomnienia z okresu ciąży? Chcesz nieco urozmaicić zdjęcia? Zależy Ci przede wszystkim na ich personalizacji? Najlepszym rozwiązaniem, które jest również atrakcyjne cenowo, są karty pamiątkowe dedykowane kobietom w ciąży, chcącym uchwycić i zatrzymać ulotne chwile. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zestaw pt. „Moje pierwsze 9 miesięcy”, składający się z kart, pozwalających na uwiecznienie m.in. pierwszego USG, dnia, gdy wyczuwalne były pierwsze ruchy, pierwszego kupionego ubranka, przygotowanego na przyjście potomka pokoju. Każdy zestaw został utrzymany w zupełnie innym charakterze, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do swoich indywidualnych potrzeb oraz motywu zaplanowanej sesji. Oprócz tego możesz zdecydować się na komplet, który będzie zawierać 16, 18 lub 32 karty. Teksty na kartach mogą się różnić w zależności od wybranego zestawu. Niemniej pozwolą one na sfotografowanie najważniejszych momentów przed nadejściem na świat nowego członka rodziny.

Karty pamiątkowe - idealny prezent dla przyszłej mamy

Karty pamiątkowe to wyjątkowy pomysł na upominek dla każdej kobiety w ciąży. Dlatego, jeśli zastanawiasz się, jaki prezent zakupić przyszłej mamie, to nie musisz dłużej szukać. Karty pamiątkowe opatrzone przepięknymi grafikami oraz hasłami pozwolą na uchwycenie poszczególnych etapów ciąży, tym samym przyszła mama na zawsze zachowa osobistą pamiątkę z tego pięknego okresu.

Tematyczne karty do zdjęć to także niesamowity prezent - niespodzianka dla przyszłej mamy z okazji baby shower. W szczególności, jeśli zdecydujesz się na zestaw, który pozwoli na zatrzymanie chwil z pierwszego roku życia maluszka, zawierający karty, upamiętniające m.in. pierwszą kąpiel, pierwszy spacer, pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwsze kroki. Taki upominek z pewnością chwyci przyszłą mamę za serce i wywoła u niej niemałe wzruszenie. To właśnie z ich pomocą będzie mogła ona stworzyć jedyny w swoim rodzaju album.

Karty do zdjęć dla mam od Madlenka Cards

Trudno się nie zgodzić, że albumy na zdjęcia to bezcenna pamiątka, do której chętnie się wraca po upływie kilku, a nawet kilkunastu lat, w szczególności, że jak to się mawia: „dzieci tak szybko dorastają”. Z myślą o wszystkich rodzicach, którzy chcą zatrzymać wspomnienia z dzieciństwa swoich pociech na jak najdłużej, oprócz kart pamiątkowych pozwalających na uwiecznienie różnych etapów z okresu ciąży, nasz sklep internetowy oferuje również karty do zdjęć dla mam. Jak wspomnieliśmy, pomogą one zachować również wspomnienia z pierwszego roku życia malucha. Dodatkowo proponujemy karty do zdjęć dla malucha stanowiące idealnie urozmaicenie fotografii wykonanych od drugiego do piątego roku życia dziecka. Wszystkie karty do zdjęć dla mam, jakie oferuje Madlenka Cards, wyróżniają się oryginalnymi motywami, także świątecznymi. Dzięki nim każde wykonane przez Ciebie zdjęcie będzie jedyne w swoim rodzaju.

Co wyróżnia nasze karty do zdjęć?

Karty do zdjęć dla mam od Madlenka Cards zachwycają nie tylko wyjątkowymi motywami, które można dopasować do motywu przewodniego fotografii, uroczystości, czy płci dziecka. Produkt wyróżnia się także wysoką jakością wykonania. Każda z kart została wykonana przy wykorzystaniu papieru satynowego, charakteryzującego się odpowiednio wysoką gramaturą. W celu zapewnienia bezpieczeństwa boki kart zostały delikatnie i niezwykle starannie zaokrąglone. W zależności od potrzeb oraz pomysłu klienta mogą zostać dodatkowo spersonalizowane w celu nadania indywidualnego charakteru. Posiadające wymiary 10 × 15 cm są wysyłane w ekologicznych woreczkach oraz kartonikach ozdobionych kolorową banderolą. Nic więc dziwnego, że chętnie polecamy je jako pomysł na prezent dla przyszłej mamy. 

Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami blogowymi oraz dostępnymi produktami. Na naszej stronie znajdziesz wiele zestawów kart, które pozwolą Ci na przygotowanie wyjątkowego upominku dla bliskiej osoby!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Produkt dodany do porównania.